خالدی: می خواهیم استقلال بزرگ را شکست بدهیم/ فوتبالیست های ایرانی ۵ درصد با هم تفاوت دارند


با دیگران به اشتراک بگذارید

خالدی: می خواهیم استقلال بزرگ را شکست بدهیم/ فوتبالیست های ایرانی ۵ درصد با هم تفاوت دارند

خبرگزاری فارس: خالدی: می‌خواهیم استقلال بزرگ را غلبه بکنیم/ فوتبالیست‌های ایرانی ۵ درصد با هم تفاوت دارند

مدافع تیم فوتبال سایپا گفت: استقلال تیم بزرگ و قابل احترام و پرهواداری است، اما می‌خواهیم بردهایمان را با این تیم آغاز کنیم.

امید خالدی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رابطه با شرایط تیم سایپا گفت: سایپا باشگاه خیلی خوبی است، یک باشگاه فرهنگی و بی حاشیه، در بازی با تراکتورسازی هم مستحق پیروزی بودیم، اما بخت با ما یار عدم و فقط یک امتیاز گرفتیم. می خواهیم هرچه با سرعتتر از نظر نتیجه گیری هم در شرایط خوب تری قرار بگیریم.

وی در رابطه با دیدار روز جمعه با استقلال گفت: استقلال تیم بزرگ و قابل احترام و پرهواداری است، اما می خواهیم بردهایمان را با این تیم آغاز کنیم. استقلال سرمربی خوبی دارد، اما ما هم سایپا هستیم و مربی خوبی مثل حسین فرکی داریم. بازیکنان شایسته ای هم داریم. در بازی با تراکتورسازی هم با بدشانسی پیروز نشدیم، حتی خود قلعه بدیعی گفت که در بازی با سایپا از باخت فرار کرده است.

مدافع تیم فوتبال سایپا در رابطه با این که دلیل معضل گلزنی سایپا چه است، گفت: این حکمت خداست، گاهی اوقات توپ هایمان گل نمی شود، ما تلاش می کنیم بازی های خوب تری در آینده به انجام رسانیم.

خالدی درمورد تقابل با خسرو حیدری در بازی با استقلال گفت: معلوم نیست که من در مخلوط عمده سایپا حاضر باشم، اما چنانچه بازی کنم با تمام توان برای موفقیت تیم تلاش خواهم کرد، خسرو حیدری هم بازیکن بزرگی است. یک بازیکن ملی پوش، ولی باید نقل بکنیم اختلاف فنی بازیکنان ایرانی حداکثر ۵ درصد است.

وی اضافه کرد: استقلال دو برد متوالی کسب کرده و روحیه خوبی دارد. ما هم تلاش خواهیم کرد که پیروز شویم، هیچ تیمی برای باخت به میدان نمی آید.

**اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد**

گردآوری توسط: شهزاد خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کشتی شکستگانيم ای باد شرطه برخيز
««« »»»
باشد که بازبينيم ديدار آشنا را

خالدی: می خواهیم استقلال بزرگ را شکست بدهیم/ فوتبالیست های ایرانی ۵ درصد با هم تفاوت دارند

TT / 42 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال