چنانچه دلتان برای زمین تنگ می شود و به مریخ مسافرت نمی کنید، حقیقت مجازی برایتان ترفند دارد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

اگر دلتان برای زمین تنگ می شود و به مریخ سفر نمی کنید، واقعیت مجازی برایتان چاره دارد!

تصویر و عکس اگه دلتان برای زمین تنگ می شود و به مریخ مسافرت نمی کنید، حقیقت جایزی برایتان چاره دارد!
ناسا قصد دارد با فراهم آوری بسترهای حقیقت جایزی و حقیقت اضافه کرده به رفع احساس تنهایی، دلتنگی، سکوت مطلق و یکنواختی ماموریت های مربوط به سیاره مریخ توجه بکند.

اسکان دادن انسان در کره مریخ دست‌مایه گمانه‌زنی‌ها و مطالعات جدی بوده‌است زیرا شرایط سطحی این سیاره و وجود آب در آن باعث شده تا قادر باش آن را قابل زیست‌ترین مکان خارج از کره زمین در منظومه خورشیدی آگاهی داشت.

کره ماه ،به عنوان نخستین مکان برای شهرک‌سازی برون‌زمینی انسان‌ها ارائه داده شده اما ماه در بر می داری گاز بزن نیست در حالی که مریخ با گاز بزن رقیقی که دارد امکان بیشتری برای میزبانی از انسان و دیگر گونه‌های زندگی کرد آلی را فراهم می‌کند. کره زمین از نظر مخلوط بدنه، اندازه و قیمتیش (جاذبه) سطح با سیاره ناهید (زهره) همانندی‌های زیادی دارد اما مشابهت‌ها با مریخ برای سکونت گزیدن انسان‌ها مناسب‌تر به نظر می‌آیند.

فضانوردانی که برای پیمایش و تحقیقات به سیاره مریخ فرستاده می شوند، بدون تردید مرحله ای از خلاء و تنهایی را خواهند آزمود که هیچ بشری قدرتمندی درک آن را ندارد. چگونه امکان می دارد احساس کنید متعلق به کره زمین هستید، در حالتی که سیاره محبوبتان تنها به شکل یک نقطه در فضا دیده می شود؟

سازمان ملی هوانوردی و فضایی (ناسا) با همکاری شرکت فعال در حوزه حقیقت جایزی ۸i قصد دارند با فراهم آوری بسترهای حقیقت جایزی و حقیقت اضافه کرده به رفع احساس تنهایی، دلتنگی، سکوت مطلق و یکنواختی ماموریت های مربوط به سیاره مریخ توجه بکنند. هدف عمده این رویکرد اعلان پیام های روحیه بخش و اتصال به خانواده و هم نوعان بوده تا به نحوی علت این درگیری خوب تر درک شود.

سخنرانی ها و ویدیوهای الهام بخش فضانوردانی چون Buzz Aldrin و موزیکهای خواندنی Reggie Watts از جمله اولین محتواهای حقیقت جایزی مریخ نوردان خواهد بود.

به گزارش ماه مرداد،شایان ذکر است تجربه شبیه سازی مسافرت به مریخ HI-SEAS (واقع در جزیره هاوایی که مراحل تحقیقات و زندگی روی سطح کره مریخ را شبیه سازی کرده و ۴ الی ۱۲ ماه به طور خواهد انجامید) نیز از این ویدیوها و پیام ها بهره مند بوده و برای تماشای ویدیوهای حقیقت جایزی نکته بحث ضروری نیست حتماً در منظومه شمسی مسافرت کنید؛ علاوه بر این Time با امضای قراردادی با ۸i تمام محتوای گفته شده را از اوایل سال ۲۰۱۷ به پلتفرم Life VR خواهد آورد و تجربه Buzz Aldrin به طور تمام و کمال روی بسترهای HTC Vive و Oculus Rift عرضه خواهند شد.

*ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: بهاره و.

نجوم و فضا در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زين خوش رقم که بر گل رخسار می‌کشی
««« »»»
خط بر صحيفه گل و گلزار می‌کشی

چنانچه دلتان برای زمین تنگ می شود و به مریخ مسافرت نمی کنید، حقیقت مجازی برایتان ترفند دارد!

TT / 73 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات