http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

(تصاویر) باورهایی در مورد نفوذ شیطان که شما را به خنده می اندازد

(تصاویر) باورهایی در مورد نفوذ شیطان که شما را به خنده می اندازد

چنگال:

در یونان باستان از وسایل آشپزخانه ی چنگک شکل برای نگه داشتن گوشت و تکه تکه کردن آن استفاده می کردند و در موقع غذا خوردن هیچ کاربردی برای آن در نظر گرفته نشده بود. تا در قرن هفتم خاورمیانه ای ها چنگال های کوچک را به سر سفره های خود آوردند تا راحت تر غذا بخورند و با این کار اروپا را در وحشت فرو بردند! " غذا این موهبت الهی به وسیله چنگک های شیطان خورده شود!؟ " این چیزی بود که آنها به آن باور داشتند. در قرن یازدهم یک پرنسس ایتالیایی چنگال هایی از جنس طلا برای خود درست کرد، وقتی او از طاعون مرد مردم ایمان داشتند که او عذاب گناهش را چشیده است.

چنگال

آلات موسیقی:

در دهه ی ۸۰ میلادی با گسترش موسیقی متال وحشتی از شیطانی بودن انواع فرم های این موسیقی در بین مردم به راه افتاد ولی ترس از شیطانی بودن موسیقی به خیلی قبل تر از این ها بر می گردد که موسیقی متال و خواننده های سیاه پوشش بخواهند وارد عرصه ی موسیقی شوند. در باور های عهد عتیق آلات موسیقی برای این به وجود آمدند چون شیطان به صدای زیبای داوود حسادت می کرد و با به وجود آوردن آلات موسیقی سعی در تقابل با استعداد خدا دادی او کرد. همچنین باوری قدیمی در سوریه وجود دارد که عود و فلوت و دایره زنگی از اختراعات دختران قابیل بوده برای شادباش قتل هابیل، همچنین در کتاب حزقیال از کتب مسیحیان آورده شده است که مسئول موسیقی بهشت قبل از اخراج از درگاه الهی خود ابلیس بوده و او از موسیقی برای فاسد کردن انسان ها استفاده می کند.

آلات موسیقی

اسمورف ها:

در دهه ی ۸۰ میلادی بعضی از یهودیان تندرو اعلام کردند که اسمورف ها اهریمنی هستند! در سال ۲۰۰۸ شایعاتی پخش شدند مبنی بر اینکه عروسک اسمورفی صلحبش را گاز گرفته و در سال ۲۰۱۱ کشیشی به نام دوروتی اسپالدینگ در تلویزیون توضیح داد که این موجودات آبی به ظاهر دوست داشتنی در واقع موجوداتی اهریمنی هستند که شیطان را پرستش می کنند و توسط شیطان پرستان به صورت کارتون تصویر شده اند!

اسمورف ها

علامت صلح:

به نظر می آید عده ای معنای علامت صلح را نمی دانند. بدون توجه به کاربرد مدنی این نماد به نظر می آید که بعضی از مسیحیان خلاق ولی مشخصا پارانوئید آن را صلیبی برعکس و شکسته می دانند. البته با اینگونه تفسیر کردن که هر چیزی را بشکانی و با تصورات خودت از نو بسازی هر شکل و نمادی معنای متفاوتی به خود می گیرد. تفسیر این گونه افراد از آزمون رورشاخ دیدن دارد.

علامت صلح

صلیب:

فکر اینکه خود صلیب از نظر بعضی مسیحیان شیطانی است خیلی عجیب است ولی جالبیه قضیه آن است که آنها دلایل خود را برای این مساله دارند. گویا نماد مشخص کننده ی خدای بابلی "تموز" حرف T در زبان انگلیسی است که وقتی آن را در فرم کوچک می نویسیم یعنی t یک صلیب شکل می گیرد، آنها این تئوری را به خاطر این مطرح می کنند چون صلیب توسط کنستانتین به عنوان نماد مسیحیان شناخته شده است و بسیاری از طرفداران تئوری توطئه او را به عنوان کسی می شناسند که در مسیحیت بدعت گذاشته است. دلیل دیگر مسیحیان برای رد اینکه صلیب نمادی ساختگی برای مسیحیت است آن است که دو روش برای مصلوب کردن وجود داشته و در هیچ منبع تاریخی هیچ وقت به این که مسیح توسط کدام روش مصلوب شده است اشاره نشده است.

صلیب

تلفن:

شاید باورش سخت باشد ولی اختراع تلفن باعث شد عده ی بسیاری آن را نفوذ شیطان به خانه هایشان بدانند، کشیشان و واعظان به این مساله دامن می زدند و باعث شدند که سوئدی های روستایی به خطوط تلفن حمله کنند و سیم های تلفن را از بین ببرند تا شیطان نتواند وارد خانه هایشان شود.

تلفن

فوتبال:

اوان فانمیلایو آدبایو یک مسیحی متعصب است که اعتقاد دارد فوتبال یکی از نقشه های شیطان است و موزه ی فوتبال در سائو پائولو معبد او است! او می گوید با توجه به متون عهد عتیق انسان سعی می کند با ساخت برج بابل به جایگاه الهی خود بازگردد ولی خداوند با از بین بردن برج و عوض کردن زبان انسان ها و پراکنده کردنشان آنها را مرود غضب قرار می دهد، حال او معتقد است که فوتبال به شکل زبان مشترکی درآمده و انسان ها به کمک آن دوباره یکی شده اند! همچنین او دلیل می آورد که فوتبال باعث گسترش الکل خواری، بد دهنی، قمار و بسیاری مسائل دیگر نیز شده است.

فوتبال

منبع: ساعت 24
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام مدرس در یک موسسه معتبر آموزشی
کیلیپ فیلم ایمیج گرفتن راحت و آسان (بیرون کشیدن سی دی های خش دار) +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم EASE Focus 2 Tutorial Part1 +( آپارات ) پخش
فیلم رنگ کردن مژه رو مشاهده نکرده بودیم که اونم مشاهده کردیم! ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم دختر بدبخت چه مقدار گریست! ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم موشن گرافیک " رسم کتابخوانی" ( آپارات ) -دانلود و پخش
کلیپ فیلم تشویق طرفداران پرسپولیس به روش ایسلندی ها
کیلیپ فیلم گل مهدی طارمی به صنعت نفت آبادان +( آپارات ) پخش
فیلم قبل اکران دورتموند شالکه(دربی۸۹ ام) ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم حرکت حرفه ای ژیمناستیک ( آپارات )
کلیپ فیلم حال و روز علاج منصور پورحیدری در مکالمه با علی پورحیدری
کیلیپ فیلم نظر مردم در زمینه بازی های لیگ +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم سوپر عکس العمل های ناواس در تمرینات رئال مادرید +( آپارات ) پخش
خوراکی های مفید برای پیشگیری از افسردگی فصلی
ملاقات با سردار ایرانی ربات‌ها
استخدام نصاب بایگانی های ریلی در شرکتی معتبر در همدان
فیلم آقای احسان علیخانی ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم فیلمی که خانم لادن طباطبایی از رفتار کودکهای Autism اوتیسم منتشرکرد ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم من چنانچه سمتی داشتم نمیزاشتم کسی اسم فرزندش رو فاطمه بزاره ( آپارات )
فیلم ضیافت ترحیم عرفانی با نی و دف ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات