http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

(تصاویر) باورهایی در مورد نفوذ شیطان که شما را به خنده می اندازد

(تصاویر) باورهایی در مورد نفوذ شیطان که شما را به خنده می اندازد

چنگال:

در یونان باستان از وسایل آشپزخانه ی چنگک شکل برای نگه داشتن گوشت و تکه تکه کردن آن استفاده می کردند و در موقع غذا خوردن هیچ کاربردی برای آن در نظر گرفته نشده بود. تا در قرن هفتم خاورمیانه ای ها چنگال های کوچک را به سر سفره های خود آوردند تا راحت تر غذا بخورند و با این کار اروپا را در وحشت فرو بردند! " غذا این موهبت الهی به وسیله چنگک های شیطان خورده شود!؟ " این چیزی بود که آنها به آن باور داشتند. در قرن یازدهم یک پرنسس ایتالیایی چنگال هایی از جنس طلا برای خود درست کرد، وقتی او از طاعون مرد مردم ایمان داشتند که او عذاب گناهش را چشیده است.

چنگال

آلات موسیقی:

در دهه ی ۸۰ میلادی با گسترش موسیقی متال وحشتی از شیطانی بودن انواع فرم های این موسیقی در بین مردم به راه افتاد ولی ترس از شیطانی بودن موسیقی به خیلی قبل تر از این ها بر می گردد که موسیقی متال و خواننده های سیاه پوشش بخواهند وارد عرصه ی موسیقی شوند. در باور های عهد عتیق آلات موسیقی برای این به وجود آمدند چون شیطان به صدای زیبای داوود حسادت می کرد و با به وجود آوردن آلات موسیقی سعی در تقابل با استعداد خدا دادی او کرد. همچنین باوری قدیمی در سوریه وجود دارد که عود و فلوت و دایره زنگی از اختراعات دختران قابیل بوده برای شادباش قتل هابیل، همچنین در کتاب حزقیال از کتب مسیحیان آورده شده است که مسئول موسیقی بهشت قبل از اخراج از درگاه الهی خود ابلیس بوده و او از موسیقی برای فاسد کردن انسان ها استفاده می کند.

آلات موسیقی

اسمورف ها:

در دهه ی ۸۰ میلادی بعضی از یهودیان تندرو اعلام کردند که اسمورف ها اهریمنی هستند! در سال ۲۰۰۸ شایعاتی پخش شدند مبنی بر اینکه عروسک اسمورفی صلحبش را گاز گرفته و در سال ۲۰۱۱ کشیشی به نام دوروتی اسپالدینگ در تلویزیون توضیح داد که این موجودات آبی به ظاهر دوست داشتنی در واقع موجوداتی اهریمنی هستند که شیطان را پرستش می کنند و توسط شیطان پرستان به صورت کارتون تصویر شده اند!

اسمورف ها

علامت صلح:

به نظر می آید عده ای معنای علامت صلح را نمی دانند. بدون توجه به کاربرد مدنی این نماد به نظر می آید که بعضی از مسیحیان خلاق ولی مشخصا پارانوئید آن را صلیبی برعکس و شکسته می دانند. البته با اینگونه تفسیر کردن که هر چیزی را بشکانی و با تصورات خودت از نو بسازی هر شکل و نمادی معنای متفاوتی به خود می گیرد. تفسیر این گونه افراد از آزمون رورشاخ دیدن دارد.

علامت صلح

صلیب:

فکر اینکه خود صلیب از نظر بعضی مسیحیان شیطانی است خیلی عجیب است ولی جالبیه قضیه آن است که آنها دلایل خود را برای این مساله دارند. گویا نماد مشخص کننده ی خدای بابلی "تموز" حرف T در زبان انگلیسی است که وقتی آن را در فرم کوچک می نویسیم یعنی t یک صلیب شکل می گیرد، آنها این تئوری را به خاطر این مطرح می کنند چون صلیب توسط کنستانتین به عنوان نماد مسیحیان شناخته شده است و بسیاری از طرفداران تئوری توطئه او را به عنوان کسی می شناسند که در مسیحیت بدعت گذاشته است. دلیل دیگر مسیحیان برای رد اینکه صلیب نمادی ساختگی برای مسیحیت است آن است که دو روش برای مصلوب کردن وجود داشته و در هیچ منبع تاریخی هیچ وقت به این که مسیح توسط کدام روش مصلوب شده است اشاره نشده است.

صلیب

تلفن:

شاید باورش سخت باشد ولی اختراع تلفن باعث شد عده ی بسیاری آن را نفوذ شیطان به خانه هایشان بدانند، کشیشان و واعظان به این مساله دامن می زدند و باعث شدند که سوئدی های روستایی به خطوط تلفن حمله کنند و سیم های تلفن را از بین ببرند تا شیطان نتواند وارد خانه هایشان شود.

تلفن

فوتبال:

اوان فانمیلایو آدبایو یک مسیحی متعصب است که اعتقاد دارد فوتبال یکی از نقشه های شیطان است و موزه ی فوتبال در سائو پائولو معبد او است! او می گوید با توجه به متون عهد عتیق انسان سعی می کند با ساخت برج بابل به جایگاه الهی خود بازگردد ولی خداوند با از بین بردن برج و عوض کردن زبان انسان ها و پراکنده کردنشان آنها را مرود غضب قرار می دهد، حال او معتقد است که فوتبال به شکل زبان مشترکی درآمده و انسان ها به کمک آن دوباره یکی شده اند! همچنین او دلیل می آورد که فوتبال باعث گسترش الکل خواری، بد دهنی، قمار و بسیاری مسائل دیگر نیز شده است.

فوتبال

منبع: ساعت 24
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در آژانس تبلیغاتی معتبر
تاریخ کمک های ایران به عراق را ثبت کرده/ حضور ترکیه در شمال عراق خلاف منشور سازمان ملل است (۳ عکس)
دلیل حمایت سعد الحریری از میشل عون برای ریاست جمهوری
شوخی جدید ترامپ: انتخابات را لغو و من را رئیس جمهور کنید
استخدام بازاریاب با مزایای عالی در اصفهان
حلقه مفقوده اظهارات ضدونقیض درباره تنگی نفس اهوازی ها پس از باران (۳ عکس)
مسئولان سابق فدراسیون دوچرخه سواری برایم پاپوش درست کردند
استخدام خانم مسلط به زبان و آشنا به مکاتبات بازرگانی در تهران
6 اشتباه مردانه در رابطه زناشویی با همسر
سام نوری از حضور در شهرزاد ۲ نقل کرد
سام نوری از حضور در شهرزاد 2 گفت
استخدام بازاریاب تلفنی در شرکت توزیع کننده نهاده های کشاورزی
استخدام دستیار دندانپزشک در یک مطب دندانپزشکی در تبریز
ترامپ: نظرسنجی ها مهم نیست؛ من برنده انتخاباتم
طرح براندازی آمریکا در ایران و ۶ کشور منطقه
وزیر کانادایی: برای زیارت به ایران آمده بودم
فیلم صدبار هم مشاهده کرده شه بازم کمه ( آپارات ) -دانلود و پخش
جوانی با سرمایه ۳ میلیون به درآمد ۸ میلیونی در ماه رسید (۲ عکس)
استخدام کارشناس فروش در شرکت معتبر ماشین آلات صنعتی
تولید برنج گیلان غرب در سال زراعی امسال ۹ درصد افزایش یافت
تبلیغات