دفاع پدر از پسر در دادگاه


به گزارش جام‌جم، در این پرونده و بر اساس کیفرخواست دادسرای ورامین، علی و حسین متهم هستند در شب تاسوعای سال 92 و در جریان درگیری پسر جوانی را به قتل رسانده‌اند. آنها بعد از قتل به اندیمشک فرار کرده و در آنجا زندگی مخفیانه‌ای داشتند که دستگیر شدند.

متهمان دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفتند و اولیای‌دم برای آنها درخواست قصاص کردند.

علی در دفاع از خود گفت: من به تنهایی قتل را انجام دادم و پسرم در آن نقشی نداشت. مدتی بود مردی مزاحم همسرم می‌شد. من تصور کردم دایی مقتول، فرد مزاحم است. شب قتل با او در مقابل حسینیه روبه‌رو شده و بر سر این موضوع درگیر شدیم. مقتول وارد درگیری شد که من با چاقو او را کشتم. بعد از جنایت با پسرم به اندیمشک فرار کرده و در آنجا زندگی مخفیانه‌ای داشتیم که ماموران پس از یک سال و هشت روز ما را شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس دادگاه: این قتل با برنامه قبلی بود؟

متهم: نه. پسرم را از آموزشگاه زبان به خانه می‌بردم که با دایی مقتول روبه‌رو شدم.

در ادامه پسر این مرد در جایگاه قرار گرفت و با رد اتهام مشارکت در قتل اظهار کرد: پدرم به مقتول ضربه زد و اعترافات خودم در دادسرا را قبول ندارم. من در زمان قتل 17 سال داشتم و نمی‌دانستم این اعترافات دروغ مرا پای چوبه دار می‌برد.

پس از دفاعیات متهمان، قضات دادگاه علی را برای بررسی رشد عقلی او در زمان قتل به پزشکی قانونی منتقل کردند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات