اهدای «ساختمان» در قبال ریاست بر یک فدراسیون


به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  ریاست بر فدراسیون‌های ورزشی و انتخابات این فدراسیون‌ها همواره یکی از موضوعات پرچالش، رقابتی و بعضا جنجالی است که در عین حال ظاهرا برای برخی افراد بی‌منفعت‌ هم نبوده است. برای اینکه یک فرد شانس پیروز شدن در انتخابات یک فدراسیون را داشته باشد، علاوه بر سابقه ورزشی باید دارای مقبولیت اجتماعی و اداری نیز باشد اما برخی برای اینکه بتوانند به پست‌ ریاست فدراسیون‌های ورزشی برسند در این میان راه میانبر را انتخاب می‌کنند و با پیشنهادهای عجیب و البته بعضا وسوسه کننده در پی تحقق اهداف شخصی خود در ورزش کشور هستند.

در عجیب‌ترین ماجرایی که برای کسب کرسی ریاست یکی از فدراسیون‌های ورزشی رخ داده، فردی با تست کردن تمام راه‌ها و پس از به بن‌بست رسیدن، با تلاش‌های فراوان توانسته یکی از نزدیکان خانوادگی وزیر ورزش و جوانان را در یکی از استان‌های کشور پیدا کند و با حضور در محل کار شخصی او پیشنهادی وسوسه‌کننده را مطرح کند که با هوشیاری این فرد، تیرش به سنگ خورده است.

این فرد پس از حضور در محل کار یکی از نزدیکان وزیر که اتفاقا در ساختمانی قدیمی و تقریبا مخروبه قرار داشته، ساعت‌ها منتظر می‌ماند تا ارباب رجوع از دفتر کار این فرد خارج شوند، آن‌گاه پس از خوش و بشی صمیمی پیشنهاد می‌دهد که این ساختمان را رایگان برایش در چند طبقه از نو بسازد.

موضوع به گوش وزیر ورزش می‌رسد وزیر نیز پس از بررسی موضوع درمی‌یابد که فرد مذکور همان کسی است کاندیدای ریاست بر یکی از فدراسیون‌های ورزشی است که اتفاقا فشارهای زیادی نیز برای پیروز شدنش در انتخابات از جانب برخی افراد ذی نفوذ بر وزارت ورزش وارد بوده است.

وزیر ورزش بلافاصله طی تماسی با اداره کل ورزش و جوانان استان مذکور ضمن برخورد شدید با مدیرکل استان که احتمالا از کانال اداره کل، این فرد به محل کار نزدیکان وزیر در آن استان دسترسی پیدا کرده، فرد مورد نظر را نیز صبح روز بعد از چرخه انتخابات فدراسیون خارج می‌کند.

گودرزی که برای حضور این فرد در انتخابات فدراسیون مذکور به شدت تحت فشار یکی از نمایندگان مجلس بوده، در یکی از جلسات کمیسیون‌های مجلس و درپی اصرار مجدد نماینده معترض، ماجرا را برای آن نماینده شرح می‌دهد که در نهایت نماینده مجلس نیز پس از شنیدن این اتفاق از وزیر عذرخواهی می‌کند و ماجرا ختم به خیر می‌شود.

مشخص نیست که ریاست بر یک فدراسیون ورزشی چقدر می‌تواند منفعت داشته باشد که یک کاندیدای ریاست در یک فدراسیون حاضر بوده یک ساختمان چند طبقه را برای یکی از نزدیکان وزیر بسازد، ولی در قبال آن بتواند به راحتی رییس فدراسیون شود.

امثال این ماجراها، نشان می‌دهد که ورزش ایران در لایه‌های زیرین خود گرفتار چه معضلات و مشکلات پنهان و مخوفی است که اگر مدیری عزت نفس نداشته باشد بدون اینکه آب از آب تکان بخورد امکان چه بده بستان‌هایی می‌تواند وجود داشته باشد.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال