http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

اهدای «ساختمان» در قبال ریاست بر یک فدراسیون

اهدای «ساختمان» در قبال ریاست بر یک فدراسیون

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  ریاست بر فدراسیون‌های ورزشی و انتخابات این فدراسیون‌ها همواره یکی از موضوعات پرچالش، رقابتی و بعضا جنجالی است که در عین حال ظاهرا برای برخی افراد بی‌منفعت‌ هم نبوده است. برای اینکه یک فرد شانس پیروز شدن در انتخابات یک فدراسیون را داشته باشد، علاوه بر سابقه ورزشی باید دارای مقبولیت اجتماعی و اداری نیز باشد اما برخی برای اینکه بتوانند به پست‌ ریاست فدراسیون‌های ورزشی برسند در این میان راه میانبر را انتخاب می‌کنند و با پیشنهادهای عجیب و البته بعضا وسوسه کننده در پی تحقق اهداف شخصی خود در ورزش کشور هستند.

در عجیب‌ترین ماجرایی که برای کسب کرسی ریاست یکی از فدراسیون‌های ورزشی رخ داده، فردی با تست کردن تمام راه‌ها و پس از به بن‌بست رسیدن، با تلاش‌های فراوان توانسته یکی از نزدیکان خانوادگی وزیر ورزش و جوانان را در یکی از استان‌های کشور پیدا کند و با حضور در محل کار شخصی او پیشنهادی وسوسه‌کننده را مطرح کند که با هوشیاری این فرد، تیرش به سنگ خورده است.

این فرد پس از حضور در محل کار یکی از نزدیکان وزیر که اتفاقا در ساختمانی قدیمی و تقریبا مخروبه قرار داشته، ساعت‌ها منتظر می‌ماند تا ارباب رجوع از دفتر کار این فرد خارج شوند، آن‌گاه پس از خوش و بشی صمیمی پیشنهاد می‌دهد که این ساختمان را رایگان برایش در چند طبقه از نو بسازد.

موضوع به گوش وزیر ورزش می‌رسد وزیر نیز پس از بررسی موضوع درمی‌یابد که فرد مذکور همان کسی است کاندیدای ریاست بر یکی از فدراسیون‌های ورزشی است که اتفاقا فشارهای زیادی نیز برای پیروز شدنش در انتخابات از جانب برخی افراد ذی نفوذ بر وزارت ورزش وارد بوده است.

وزیر ورزش بلافاصله طی تماسی با اداره کل ورزش و جوانان استان مذکور ضمن برخورد شدید با مدیرکل استان که احتمالا از کانال اداره کل، این فرد به محل کار نزدیکان وزیر در آن استان دسترسی پیدا کرده، فرد مورد نظر را نیز صبح روز بعد از چرخه انتخابات فدراسیون خارج می‌کند.

گودرزی که برای حضور این فرد در انتخابات فدراسیون مذکور به شدت تحت فشار یکی از نمایندگان مجلس بوده، در یکی از جلسات کمیسیون‌های مجلس و درپی اصرار مجدد نماینده معترض، ماجرا را برای آن نماینده شرح می‌دهد که در نهایت نماینده مجلس نیز پس از شنیدن این اتفاق از وزیر عذرخواهی می‌کند و ماجرا ختم به خیر می‌شود.

مشخص نیست که ریاست بر یک فدراسیون ورزشی چقدر می‌تواند منفعت داشته باشد که یک کاندیدای ریاست در یک فدراسیون حاضر بوده یک ساختمان چند طبقه را برای یکی از نزدیکان وزیر بسازد، ولی در قبال آن بتواند به راحتی رییس فدراسیون شود.

امثال این ماجراها، نشان می‌دهد که ورزش ایران در لایه‌های زیرین خود گرفتار چه معضلات و مشکلات پنهان و مخوفی است که اگر مدیری عزت نفس نداشته باشد بدون اینکه آب از آب تکان بخورد امکان چه بده بستان‌هایی می‌تواند وجود داشته باشد.

انتهای پیام

منبع: شما نیوز
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
پورحیدری: عذر من را بپذیرید، پزشکان اجازه ترک بیمارستان را نمی دهند
استخدام مسئول دفتر مدیر عامل در یک هلدینگ بزرگ فست فود
دانلود فیلم هندی راجا هندوستانی / دریافت کلیپ
دانلود فیلم هندی شاهزاده دلباخته
تریلر فیلم قشنگ FAN از شاهرخ خان با زیرنویس فارسی / دریافت کلیپ
فیلم پشت پرده گلن و آبراهام با گریه کنم کشته شدگان+زیرنویس ( آپارات ) -دانلود و پخش
طرح هادی برای تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار فردوس تهیه شد
فیلم غیب کردن کین بدست وایتwwwe ( آپارات ) -دانلود و پخش
رشد ۲۰ درصدی صادارات زعفران خراسان رضوی پیش بینی می شود
تریلر فیلم بازی Dishonored 2 ( آپارات ) -دانلود و پخش
خرید تضمینی گندم سیستان و بلوچستان به مرز ۸۹۰ میلیارد ریال رسید
آموزش های فنی و حرفه ای در نهاوند متناسب با نیاز روستاییان ارائه می شود
کیلیپ فیلم بسیار اصلی ، مباحثه یکی از طرفداران احمدالحسن با علما و .. +( آپارات ) پخش
ارتفاع پرواز هواپیما چطور تعیین می‌شود؟
چگونه با خودمان مهربان و دوست باشیم؟
استخدام کارشناس فروش در شرکت معتبر ماشین آلات صنعتی
(تصاویر)ستاره دونالدترامپ در پیاده روی مشهور هالیوود تخریب شد
استخدام پشتیبان فنی دستگاه کارتخوان در گیلان
نوای حزن‌انگیز کرنا در محرم گیلانیان
شناسایی انواع مختلف ظروف چینی و نمونه های پرارزش این هنر کهن خبر تصویر و عکسی از موزه تخصصی ظروف چینی
تبلیغات