http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

پارکینگ مرزهای شلمچه و چذابه تا اربعین آماده می‌شود

پارکینگ مرزهای شلمچه و چذابه تا اربعین آماده می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، پیمان کاظمی‌نژاد گفت: در خصوص اربعین با توجه به اینکه این اجتماع بزرگ به عنوان بزرگترین تجمع انسانی و شیعی در جهان است به هر حال حساسیت بالایی دارد و چند سال است که این حرکت از ابتدا به شکل خودجوش با توجه به ارادت مردم به حسین شروع شده ولی از سال گذشته در کشور ستادی تشکیل شد و کار بسیار خوبی در وزارت کشور انجام شد.

وی افزود: در همین راستا یک سری کمیته هایی برای این ستاد مشخص شد که در بحث عمرانی نیز کمیته زیرساخت هست و عمده مسائل مربوط به خدمات رسانی زائران نیز در این کمیته است.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان تصریح کرد: استان هایی را به عنوان استان معین مشخص کردند که تهران از دو سال قبل در مرزهای این استان حضور داشته و تمام امکانات استان نیز بسیج شده و چند جلسه به ریاست استاندار و معاون عمرانی تشکیل و کارهای خوبی صورت گرفته است.

کاظمی‌نژاد ادامه داد: جلسات مربوطه در وزارت کشور هم تشکیل شده و مسئولان کمیته های زیرساخت و خود وزیر کشور بازدید داشته و وضعیت بسیار مناسب است و اکنون در شلمچه به جز پارکینگ ها که در حال ساخت است مشکل دیگری نداریم.

وی گفت: پایانه و ترمینال خروجی مرز شلمچه به سمت عراق هم راه افتاده که بسیار خوب و بزرگ است. پارکینگ ها نیز تا زمان اربعین با تقسیم کار آماده می شود و چشمه های توالت نیز به همین صورت آماده است.

کاظمی‌نژاد افزود: در چذابه یک مقدار مشکل مسیرهای ترددی را داشتیم که اکنون زیرساخت‌ها از سمت سوسنگرد به چذابه در حال انجام و با سرعت بسیار مناسبی مسیرهای ترددی در حال ساخت هستند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان خاطرنشان کرد: پارکینگ‌های این مرز نیز در حال احداث هستند و سایر تمهیدات لازم نیز فراهم شده است. همچنین شهرداری های مختلف نیز مواکبی را برای خدمات رسانی به زائران حسینی مهیا کرده اند.

منبع: جام جم آنلاین
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام کارمند آقا در شرکت آروین پدید مهر
هفته سوم بارداری (۳ عکس)
ویدیو فیلم هات داگ ذرت و پنیر ( آپارات )
کلیپ فیلم سالاد ذرت
ویدیو فیلم رقابت برگردان یا دوبله جودى هاپس♚زوتوپیا♚ ( آپارات )
فیلم آش نخورده و دهان سوخته با آبروریزی و مخارج هنگفت ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم صدای شگفت انگیز ی لامبورگینی هوراکان ( آپارات )
ثبت تصویر و عکس جغد طلایی در زیستگاه های شمال بندرلنگه
فواید لوبیا در طب سنتی
هیچوقت دست بچه ها را نکشید
«صبحی دیگر» یک برنامه صبحگاهی آموزش‌محور
پنج کشور اروپایی تحریم‌ها علیه روسیه را تمدید کردند
۱۰ دلیل که چرا بدهکار هستید
ویدیو فیلم برگزیده بازی: لیورپول ۲ ۱ تاتنهام – برنامه ۹۰
ضرب المثل داخل مرا می کشد از بیرون شما را
کلیپ فیلم خلاصه بازی لیورپول ۲ ۱ تاتنهام + پخش
کیلیپ فیلم خلاصه بازی آرسنال ۲ ۰ ردینگ + دریافت کلیپ
ویدیو فیلم ۱۰ کارت قرمز فراموش نشدنی در تاریخ فوتبال / دریافت کلیپ
شطرنج (صادق حسینی)
سکسکه های ناگهانی علامت چه مریضی هایی است؟
تبلیغات