داستان علاقه احمدی‌نژاد و مشایی به آبگوشت‌خوری


 غلامرضا شاهین‌فرد با اشاره به اوضاع آشپزخانه نهاد ریاست جمهوری در دوران دولت‌های نهم و دهم، تصریح کرد: مشایی رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری به من می‌گفت برایمان کدو تنبل بدون روغن در فر بپز و این کدو تنبل‌ها را عصرانه با احمدی‌نژاد می‌خوردند.

وی افزود: احمدی‌نژاد یا مشایی گفته بود یکشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها برای ما آبگوشت سنتی درست کنید.

وی همچنین اظهار کرد: آقای احمدی‌نژاد کمتر به خانواده شهدا توجه می‌کرد. در این زمینه اینقدر که از آقایان خامنه‌ای و هاشمی و خاتمی راضی‌ام از احمدی‌نژاد راضی نیستم.

او همچنین به حساسیت احمدی‌نژاد به غذایی که برای او مهیا می‌شد نیز اشاره کرده و گفته است: یک بار در سوپ احمدی‌نژاد پیاز سوخته بود. آن را به وزارت بهداری (وزارت بهداشت) برده و آنجا آزمایش کرده بودند و دیدند که آن پیاز صرفا سوخته است و هیچ مسئله دیگری ندارد.

در این مصاحبه همچنین درباره دستورات و اوامر فردی به نام قاسم که به گفته شاهین فرد، احمدی نژاد را دایی خطاب می‌کرد، صحبت شده است. آشپز نهاد ریاست جمهوری در این رابطه گفت: بعضی وقت‌ها این فرد (قاسم) می‌آمد و می‌گفت دایی (احمدی‌نژاد) سنگک دو رو خشخاش می‌خواهند.

ایسنا

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال