از دیدن وضعیت همسرم شوکه شدم!!


 وقتي ماجرا به قاضي‌ احمدي‌نژاد، بازپرس جنايي مشهد گزارش شد، وي همراه تيمي از كارآگاهان راهي محل حادثه در منطقه «قلعه ساختمان» شدند.

بعد از آشتی همسرم خودکشی کرد

همسر قرباني نخستين كسي بود كه با جسد وي روبه‌رو شده و پليس را خبر كرده بود. او در تشريح ماجرا گفت: من و همسرم از چند‌ماه پيش بر سر مسائل خانوادگي اختلاف داشتيم.اختلافاتمان به حدي بود كه 2هفته پيش او قهر كرد و به خانه پدرش رفت. در اين مدت تلاش كردم او را به خانه برگردانم و در نهايت شب قبل با هم آشتي كرديم و او به خانه برگشت. صبح كه شد، احساس كردم فرزندمان مريض شده است. براي همين او را با خودم به درمانگاه بردم اما وقتي برگشتم، با جسد همسرم روبه‌رو شدم.

او خودش را از درخت داخل حياط خانه حلق‌آويز كرده بود. همان لحظه فريادزنان از همسايه‌ها كمك خواستم و با كمك يكي از آنها جسد همسرم را پايين آورديم اما كار از كار گذشته بود و او نفس نمي‌كشيد. با اظهارات اين مرد قاضي جنايي به تحقيق از همسايه‌ها و شاهدان پرداخت اما كسي لحظه مرگ زن جوان را نديده بود. از سوي ديگر آثار ضرب و شتم نيز روي بدن اين زن به چشم نمي‌خورد و با اين حال با توجه به مرگ مرموز وي، قاضي دستور بازداشت شوهر قرباني را صادر كرد و تحقيقات تكميلي درباره اين حادثه ادامه دارد.

 

 

 

 

منبع : جام نیوز

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال