برای محرم نویدکیا خداحافظی باشکوهی می گیریم / هیچکس نمی خواهد او خداحافظی کند


به گزارش جام جم آنلاین ، هم تیمی های محرم در دیدار با ذوب آهن اجازه ندادند او خداحافظی کند چرا که اعتقاد داشتند خداحافظی این بازیکن باید مفصل تر از این حرف ها باشد.

نادر تیمورزادگان عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان در این رابطه به جام جم آنلاین گفت: هیچکس نمی خواهد دیدار با ذوب آهن بازی خداحافظی محرم لقب بگیرد اما در نهایت خود اوست که تصمیم میگیرد. ما قصد نداریم این بازیکن با ارزش را مجبور به کاری کنیم.

وی در رابطه با اینکه نویدکیا در بازی بعدی سپاهان به میدان می رود یا خیر گفت: ایشان هنوز اظهارنظری در اینباره نداشته است اما بسیار بعید می دانم که این اتفاق بیفتد. اگر محرم را در میدان فوتبال ببینیم فقط برای بازی خداحافظی باشکوهی خواهد بود که برای او برگزار می کنیم. ما برای رعایت شان این بازیکن ارزشمند هر کاری لازم باشد انجام می دهیم.

تیمورزادگان در ادامه گفت: محرم یکی از اسطوره های فوتبال ماست و باید مراسمی که برای خداحافظی او برگزار می شود در حد اسطوره بودن او باشد. هیچکس نمی پسندد محرم با حضور تماشاگران کمی از دنیای فوتبال کنار برود. اما باز هم تاکید می کنیم به نظرات او احترام می گذاریم هر چند هیچکس دلش نمی خواهد او خداحافظی کند.

وی در پایان گفت: مسلما اگر خود نویدکیا تمایل داشته باشد برای او خداحافظی باشکوهی میگیریم. البته برنامه ای در این خصوص هنوز نداریم اما باید صحبتی با خود محرم داشته باشیم. اگر قبول کند، بازی خداحافظی باشکوهی برای او برگزار می کنیم.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال