اخبار لحظه به لحظه از آزاد سازی موصل+تصاویر


 به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، منابع وابسته به این شبکه در عراق اعلام کرد، بر اساس آنچه که نهادهای اطلاعاتی کشور عراق تهیه کرده‌اند اهداف اولیه نبرد در موصل سیصد و پنجاه مورد را شامل می‌شود.

شبکه تلویزیونی المیادین همچنین به نقل از منابع نظامی در عراق از بمباران شدید محور بعشیقه در شرق موصل و همچنین خطوط امدادی داعش، از سوی نیروی هوایی عراق خبر داد.

12:44 بسیج مردمی عراق اعلام کرد شمار زیادی از تروریست‌های گروه داعش از شهر موصل به طرف سوریه فرار کردند، اما جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی به فرماندهی آمریکا از هدف قرار دادن آن‌ها خودداری کردند.

12:39 نیروهای عراقی منطقه تل النمرود را به طور کامل به کنترل خود درآوردند.

12:38 نیروهای عراقی روستاهای بن نایف و نجمه را در جنوب موصل آزاد کردند.

12:36 نیروهای مسلح عراق کنترل روستای العدله را در جنوب موصل از دست گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش خارج کردند.

12:35 روستای بازکرتان در منطقه الحمدانیه در شرق موصل از لوث عناصر داعش آزاد شد.

12:34 نیروهای بسیج مردمی عراق شانزده سنگر داعش را در محور الشوری در اطراف شهر موصل منهدم کردند.

12:33 پلیس مرکزی عراق از سقوط خطوط دفاعی داعش در محور جنوبی شهر موصل خبر داد. 

وزارت دفاع عراق هم از آزادسازی دو روستای ابراهیم الخلیل و کان حرامی در اطراف موصل خبر داد.

12:30 وزارت دفاع عراق از آزادسازی دو روستا در محور الکویر در جنوب شهر موصل و محاصره شدن یک روستای دیگر در این محور خبر داد.

12:29 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، بسیج مردمی عراق اعلام کرد مواضع داعش را با توپ و موشک هدف قرار داده است اما هنوز پیشروی زمینی خود را در عملیات موصل آغاز نکرده است.

12:28 سلیم جبوری، رئیس مجلس عراق، درباره نبرد آزادسازی موصل گفت: نیروهای ما امروز متحد هستند.

12:27 سه خودروی بمبگذاری شده در روستای نجمه در جنوب موصل منفجر شد.

12:26 نیروهای عراقی دو روستای ابراهیم الخلیل و کان حرامی را آزاد کردند و چند روستای دیگر را به محاصره خود درآوردند.

12:25 ارتش ترکیه نیروهای خود را در مرزهای عراق تقویت کرد.

12:21 نیروهای پیشمرگ و نیروهای عراقی محاصره موصل را با گذشت چند ساعت از آغاز عملیات آزادسازی این شهر تنگ‌تر کرده‌اند.

12:19 گروه تکفیری صهیونیستی داعش نیروهای خود را از دانشگاه موصل خارج کرد و افراد ناشناس سه مقر تروریستهای داعش را در ساحل شرقی رود دجله در موصل آتش زدند.

12:16  نیروهای عراقی تنها دو کیلومتر با منطقه الحمدانیه فاصله دارند و تروریستهای داعش برای جلوگیری از پیشروی آن‌ها به آتش زدن چاههای نفت در این منطقه اقدام کرده‌اند.

12:11  ابو مهدی مهندس و هادی عامری از فرماندهان بسیج مردمی عراق به منطقه عملیات آزادسازی موصل رسیدند.

12:08 شبکه تلویزیونی الجزیره عربی لحظاتی پیش در خبری فوری از هلاکت چهار تروریست انتحاری گروه داعش در اطراف موصل خبر داد. 

این چهار عامل انتحاری داعش تلاش می‌کردند جلوی پیشروی ارتش عراق را بگیرند کشته شدند. همچنین یک نیروی عراقی در این عملیات کشته شده است.

12:03  نیروهای اطلاعاتی وابسته به بسیج مردمی عراق از افزایش همکاری‌های اهالی شهر موصل با نیروهای امنیتی عراق برای نشان دادن مکان اختفای تروریست‌ها خبر دادند.

12:00  نیروهای عراقی تنها هفت کیلومتر با شهر موصل فاصله دارند.

11:57  نیروهای عراقی با سرعت بسیار زیاد به طرف اهداف مشخص شده پیش می‌روند و دفاع داعش در بسیاری از محورها فرو پاشیده است و تروریستهای آن در حال فرار هستند.

11:56 شماری از نمایندگان مجلس عراق درباره تلاش دستگاه اطلاعاتی آمریکا برای خارج کردن فرماندهان گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش از شهر موصل هشدار دادند.

11:55 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، نیروهای عراقی عملیات هلی برد در کارخانه گوگرد المشراق در موصل انجام دادند و آن را به طور کامل به کنترل خود درآوردند.

11:54 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، فرمانده عملیات نینوا از آغاز قیام مردمی بر ضد تروریستهای داعش در چهار منطقه داخل موصل خبر داد.

11:52 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند همکاری ساکنان موصل با نیروهای امنیتی و ارائه اطلاعات درباره مناطق حضور تروریست‌ها افزایش یافته است.

11:50 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد: فرماندهی پلیس مرکزی عراق اعلام کرد بیشتر فرماندهان اصلی گروه داعش از داخل شهر موصل فرار کردند.

11:49 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد: افراد مسلح گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش از مناطق الحوض و النزازات در جنوب شهر موصل عقب نشینی کردند.

11:47 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند فرمانده نیروهای بسیج مردمی تاکید کرد نبرد موصل همه را شگفت زده خواهد کرد.

11:46 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد: فرمانده نیروهای پلیس مرکزی عراق اعلام کرد این نیروها در حال پیشروی در ساحل شرقی رود دجله به سوی موصل هستند.

11:43 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند نیروهای بسیج مردمی در عملیات آزادسازی موصل برای اولین بار از موشکهای ضد سنگر برای انهدام استحکامات داعش استفاده کردند.

11:42 شبکه تلویزیونی الجزیره عربی لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: نظامیان ارتش عراق و همچنین نیروهای پیشمرگ کردی، تنها چند ساعت پس از آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل فشار زیادی بر جنگجویان داعش وارد کرده‌اند.

11:40  شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، نیروهای عراقی روستای نایف را در اطراف موصل به طور کامل پاکسازی کردند و به پیشروی خود به طرف تل النجمه ادامه دادند.

11:39 شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد: فرماندهی نیروی بسیج مردمی عراق اعلام کرد تحرکات زمینی این نیروها به طرف شهر موصل هنوز آغاز نشده است.

11:35 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد: تروریست‌های گروه داعش چاه‌های نفت در منطقه حمدانیه در شرق موصل را آتش زدند تا مانع از پیشروی نیروهای عراقی شوند.

11:32 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند فرمانده پلیس فدرال عراق از قیام ساکنان منطقه الحود در جنوب موصل بر ضد تروریستهای داعش خبر داد.

11:30 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد: یک منبع امنیتی در عراق اعلام کرد نیروهای مسلح این کشور چهل فردی را که گروه  داعش آن‌ها را در موصل بازداشت کرده بود، آزاد کردند.

11:29 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، نیروهای عراقی روستاهای بازخره، بازکرتن، شاقولی، کبرلیدو، شیخ امیر، بندی الکبیر، بندی الصغیر و خرابی سلطان را در شرق موصل آزاد کردند.

11:27 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند نیروهای بسیج مردمی و نیروهای امنیتی به 

منطقه الشاقولی در شرق شهر موصل یورش بردند.

11:26 شبکه تلویزیونی الجزیره عربی لحظاتی پیش در خبری فوری به نقل از منابع کردی اعلام کرد: نیروهای پیشمرگ کردی، پنج خودروی بمب گذاری شده انتحاری‌های داعش را که تلاش می‌کردند از پیشروی این نیروها جلوگیری کنند منهدم کردند.

11:25 شبکه تلویزیونی الجزیره عربی لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: نیروهای عراقی به سمت روستاهای جنوب شهر موصل در حال پیشروی هستند و مقاومتی از سوی تروریستهای داعش در برابر این نیروها مشاهده نمی‌شود.

11:24 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، یک منبع امنیتی عراقی اعلام کرد در حملات هوایی که از آغاز عملیات آزادسازی موصل اجرا شده است ۴۳ هدف داعش منهدم شده است.

11:23 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند نیروهای بسیج مردمی و نیروهای امنیتی روستاهای الخضر و العباس در شرق موصل را آزاد و خسارتهای سنگینی به داعش وارد کردند.

11:18 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند نیروهای بسیج مردمی و نیروهای امنیتی روستاهای الخضر و العباس در شرق موصل را آزاد و خسارتهای سنگینی به داعش وارد کردند.

11:17 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق خبر دادند لشکر نهم ارتش عراق به محور الکویر در موصل یورش برد.

11:16 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند نیروهای امنیتی روستای بدنی الصغیره و کرلی و باصخریه را در محور الخازر در شرق موصل آزاد کردند.

11:14 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد: نیروهای مسلح عراق روستای الحوود در جنوب موصل را آزاد کردند.

11:10 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای مسلح عراق پرچم این کشور را بر فراز ساختمان‌های دولتی در منطقه «حمام‌العلیل» در جنوب موصل برافراشتند.

11:08 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای مسلح عراق مرکز نمرود را در شرق موصل از کنترل گروه داعش خارج کردند.

11:07 شبکه تلویزیونی الجزیره عربی لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: با آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل، نیروهای پیشمرگه کرد، هفت روستا را در شمال موصل به تصرف خود در آوردند.

11:06 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: حیدر العبادی نخست وزیر عراق درباره وقوع عملیات تروریستی در این کشور همزمان با آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل هشدار داد.

11:05 شبکه تلویزیونی العراقیه لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: ناوگان موشکی داوطلبان مردمی عراق برای اولین بار با استفاده از موشک‌های سنگرشکن خود تونل‌ها و سنگرهای گروه تروریستی داعش را در شهر موصل هدف قرار داد.

10:59 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: شمار روستاهای آزاد شده در محور الخازر در شرق موصل به نه روستا افزایش یافت.

10:54 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، نیروهای بسیج مردمی عراق چند خاکریز گروه تکفیری صهیونیستی داعش را از محور الشوری برچیدند و پس از انهدام ۱۶ سنگر داعش به پیشروی خود ادامه دادند.

10:53 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای ارتش عراقی در محور جنوبی شهر موصل شش کیلومتر پیشروی کردند.

10:50 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، نیروهای امنیتی عراق به پیشروی خود به طرف منطقه «نمرود» در جنوب شهر موصل ادامه دادند و هفت خودرو بمب‌گذاری شده را خنثی کردند.

10:46 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، سازمان مبارزه با تروریسم عراق اعلام کرد شماری از اعضای گروه تکفیری صهیونیستی داعش از این سازمان جدا شده‌اند و شمار زیادی از آن‌ها درحال فرار هستند.

10:45 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: عبدالرحیم شمری، نماینده مجلس عراق، اعلام کرد گروه داعش 400 دستگاه موتورسیکلت را در شهر موصل برای حمله به نیروهای عراقی بمبگذاری کرده است.

10:40 شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: خطوط دفاعی گروه داعش در محور سد موصل سقوط کرد.

10:36 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، نیروهای عراقی پیشروی خود را از القیاره به طرف جنوب موصل آغاز کردند.

10:34 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای پیشمرگه روستای باصخره را در شرق موصل آزاد کردند.

10:30 شبکه تلویزیونی الجزیره عربی لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: نیروهای پیشمرگه کردی به تقاطع الحمدانیه در فاصله ۷ کیلومتری شهر موصل رسیدند.

10:26 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای ارتش عراق کنترل روستاهای منطقه الحوض در جنوب موصل را در دست گرفتند. 

نیروهای عراقی با تسلط بر این منطقه، امنیت را در چاه‌های نفتی منطقه القیاره تامین کردند.

10:25 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند نیروهای مبارزه با تروریسم پس از اجرای سه عملیات هلی برد، شهر بعشیقه را به کنترل خود درآوردند.

10:24 شبکه تلویزیونی الجزیره عربی لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: ارتش ترکیه مواضع و پایگاه‌های خود را با ارسال تانک‌های بیشتر در مرزهای عراق تقویت می‌کند.

10:23 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: ارتش ترکیه اعلام کرد هزار و پانصد جنگجوی عراقی که نظامیان ترکیه‌ای آن‌ها را آموزش داده‌اند در عملیات موصل مشارکت دارند.

10:22 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند در عملیات آزادسازی موصل، پلیس فدرال به روستای بن نایف یورش برد و به طرف روستای النجمه در محور جنوبی موصل پیشروی کرد.

10:21 شبکه تلویزیونی العراقیه لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد: پیشروی‌های نیروهای امنیتی عراق در چهار روستای منطقه تل اسقف ادامه دارد. همچنین خبرنگار العراقیه تاکید کرد: نیروهای امنیتی شرکت کننده در عملیات آزادسازی موصل با دقت کامل و بسیار بالا از جان شهروندان عراقی در موصل حفاظت می‌کنند.

10:19 شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای پیشمرگه به دوراهی الحمدانیه در ده کیلومتری شرق شهر موصل رسیدند.

10:18 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، نیروهای عراقی ۹ روستا را در شمال شهر موصل آزاد کردند.

10:17 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای عراقی در حال پیشروی به طرف منطقه برطله در جنوب شرق شهر موصل هستند. 

موشک اندازهای نیروهای پلیس مرکزی عراق، خطوط پشتیبانی داعش در شهر موصل را هدف قرار داد.

10:16 سازمان مبارزه با تروریسم عراق تاکید کرد نیروهای زمینی ائتلاف بین‌المللی هیچ نقشی در عملیات آزادسازی موصل ندارند.

10:13 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند عملیات زمینی نیروهای امنیتی عراق در شرق موصل آغاز شد.

10:12 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: شورای استانداری نینوا از اهالی شهر موصل مرکز این استان خواست از خانه‌های خود خارج نشوند تا داعش آن‌ها را گروگان نگیرد.

10:11 شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای پیشمرگه از آزادسازی دو روستای شاقولی و البدنه در شرق موصل خبر دادند.

10:10 شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، نیروهای عراقی به طرف روستاهای نایف و الحود در جنوب موصل پیشروی کردند.

10:08 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: شورای استانداری نینوا در عراق اعلام کرد هنوز موج خروج آوارگان از شهر موصل مرکز این استان آغاز نشده است.

10:06شبکه تلویزیونی العالم لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، منابعی در عراق اعلام کردند گروه تروریستی داعش ساکنان موصل را از اقامه نماز در مساجد منع کرده و مساجد را به انبار سلاح و مهمات و مخفیگاه نیروهای خود تبدیل کرده است. 

10:05 شبکه تلویزیونی الاتجاه لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای مسلح عراق روستای «کانی حرامی» را در منطقه نمرود در جنوب شرق موصل آزاد کردند. 

این شبکه افزود: نیروهای بسیج مردمی عراق خاکریزهایی را که داعش در محور القیاره ایجاد کرده بود منهدم کردند.

9:49 شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: نیروهای پلیس مرکزی عراق در محور جنوبی شهر موصل از پایگاه القیاره به طرف روستای نایف پیشروی می‌کنند. 

9:48 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: هواپیماهای ائتلاف بین المللی سه خودروی بمبگذاری شده داعش را که برای نزدیک شدن به مواضع نیروهای پیشمرگه در اطراف موصل تلاش می‌کردند، هدف قرار دادند. 

9:46 شبکه تلویزیونی الحدث لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: اعضای داعش با عقب نشینی از مناطق دشت نینوا به ساحل غربی رودخانه شهر موصل فرار کردند. 

9:43 شبکه تلویزیونی العراقیه لحظاتی پیش در خبری فوری به نقل از ستاد تبلیغات جنگ ارتش عراق اعلام کرد: ناوگان هوایی ارتش عراق و هواپیماهای ائتلاف بین المللی، پایگاههای گروه تروریستی داعش را در موصل به شدت و با دقت بسیار بالا هدف قرار قرار می‌دهند. 

این ستاد افزود: نیروهای قهرمان عراقی حملات خود را علیه پایگاه‌های داعش در موصل ادامه داده و خسارت‌های سنگینی را به داعش وارد کردند.

9:06 نیروهای مشترک عراقی در ادامه عملیات آزادسازی موصل، در حال هلی برن‌ رزمندگان در برخی از مناطق هستند.

9:04 رئیس پارلمان عراق از فرمان نخست وزیر این کشور برای آغاز عملیات آزادسازی موصل اعلام حمایت کرد.

8:43 نیروهای پیشمرگه و ارتش عراق، محاصرۀ روستاهای اطراف ناحیه برطله را از سه محور آغاز کردند

8:29 در پی آغاز عملیات آزادسازی موصل، سخنگوی امنیتی نیروهای مردمی عراق به اهالی این شهر درباره وجود یک نقشه خطرناک هشدار داد.

8:03 العالم اعلام کرد: الحشدالشعبی برای نخستین بار از موشک‌هایی ویژه برای تخریب تونلها و خندق‌های عناصر داعش در موصل استفاده کرد.

7:59 شبکه العالم به منابع عراقی اعلام کرد : میان اهالی موصل و داعش نزدیک مناطق باب الجدید و حمام العلیل، درگیری روی داده است.

6:48 شبکه تلویزیونی العالم به نقل از خبرنگار خود اعلام کرد، اهالی منطقه کراده در بغداد به شکرانه آغاز عملیات آزادسازی موصل، با حضور در خیابان‌ها نماز وحدت به جای آوردند.

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات+ تصاویر

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات+ تصاویر

تصاویری از هلی برن نیروهای عراقی

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

اهداف اولیه عملیات موصل 350 مورد است/ بمباران هوایی شدید مواضع داعش/ نماز وحدت اهالی کراده به شکرانه آغاز عملیات

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال