فیلم دستبرد جانی دپ و رفقایش رکورد بیننده را شکاند/تریلر شگفت انگیز قشنگ دزدان دریایی کارائیب ۵ انتشار داده شد -دانلود و پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

دزدی جانی دپ و دوستانش رکورد بیننده را شکاند/تریلر فوق العاده زیبای دزدان دریایی کارائیب ۵ منتشر شد

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

دزدان دریایی کارائیب فیلمی پنج گانه، ساختهٔ گور وربینسکی و راب مارشال است که شامل فیلم‌های زیر می‌شود:
۲۰۰۳: دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید مشکی
۲۰۰۶: دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد فوت شده
۲۰۰۷: دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان
۲۰۱۱: دزدان دریایی کارائیب: سوار بر امواج ناشناخته
۲۰۱۷: دزدان دریایی کارائیب: مردان فوت شده هیچ قصه ای نمی‌گویند (درحال ساخت)

داستان فیلم در دریای کاراییب رخ می‌دهد که داستان های عده‌ای دزد دریایی را روایت می‌کند. ربایی به نام جک اسپارو و الیزابت سوآن و ویل ترنر هستند که در فیلم اول با هم آشنا می‌شوندو در فیلم دوم جک اسپارو به کاپیتان سختگیری به نام دیوی جونز بدهکار است و با مدد ویل ترنر و الیزابت سوآن سعی به مهار جونز می‌گیرد ولی در پایان فیلم در زندان جونز که یک جزیره گمشده‌است زندانی می‌شود. در فیلم سوم جک اسپارو به مدد دوست دیرینه‌اش باربوسا و الیزابت و ویل باز می‌گردد و با هم تلاش میکنند تا جلوی دشمنان دزدان دریایی بایستند.
شخصیت‌ها[ویرایش]
جانی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو و نقش عمده فیلم یک دزد دریایی سرخوش است از خصوصیات او می‌توان به فرارهای به موقع و از دارایی‌های او می‌توان به قطب نمای جادویی او و از سمت‌های او می‌شود به ریاست دزدان دریایی و گردهمایی برادران ولتز اشاره کرد. او کاپیتان کشتی مروارید مشکی نیز است.
ویلیام ترنر نقش مکمل فیلم با بازی اورلاندو بلوم که در واقع آهنگری است که به‌دنبال معشوقه‌اش الیزابت سوآن و پدرش بیل ترنر پا به دریا قرار داده. از مهارت‌های او می‌توان به شمشیر بازی او اشاره کرد. او کاپیتان هلندی سرگردان نیز است.
الیزابت سوآن با بازی کیرا نایتلی هنرپیشه انگلیسی می‌باشد. او فرزندی خوش قلب است که به دلیل کارهای جک اسپارو دزد دریایی شد. از دارایی‌های او می‌توان به کشتی سئو فنگ اشاره کرد. او عضو گردهمایی برادران ولتز نیز است.
دیوی جونز با بازی بیل نایی شخصیت بدجنس داستان است. او طبق قوانین کشتی هلندی سرگردان فقط ۱۰ سال یکبار پا به خشکی قرار بدهد. از دارایی‌های او می‌توان به صندوق مرد فوت شده اشاره کرد. پس از مرگ او ویل ترنر کاپیتان هلندی شد.

کاپیتان هکتور باربوسا با بازی جفری راش. او شخصیت منفی فیلم اول بود ولی در فیلم سوم نیکو کار می‌شود. او و جک اسپارو همیشه با هم در جدال هستند. از دارایی‌های او می‌توان به ۸۸۲ سکه نفرین شده کورتز و میمون آزتکی او اشاره کرد.
سئو فنگ با بازی چو یون-فت عیاش کشتی سئو فنگ که اهل سنگاپور است و در حمام شهر آنجا می‌شود او را یافت. از دارایی‌های او می‌شود به نقشه نفیس دریاها اشاره کرد. او عضو گردهمایی برادران ولتز بود اما زمانی مرد سکه خود را به الیزابت بخشید.
ریش مشکی با بازی ایان مک شین کاپیتان کشتی انتقام ملک آن است و می خواهد به آب حیات دسترسی یابد. ریش مشکی یک دزد دریایی قرار می داری در جهان قرار می داری است

 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات