«نفس» آبیار نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم از «آسیا پاسفیک» شد


نفس

سینماپرس: فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار نامزد بهترین فیلم از دهمین دوره جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» شد.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار نامزد بهترین فیلم کودک و نوجوان از دهمین دوره جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» شد.

هیات داوران دهمین جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» نامزدهای سه بخش بهترین فیلم کودک و نوجوان، مستند و انیمیشن این جایزه سینمایی را معرفی کردند و فیلم «نفس» تازه ترین اثر سینمایی نرگس آبیار یکی از پنج نامزد این جایزه در بخش بهترین فیلم کودک و نوجوان شده است.

دهمین جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» روز 4 آذرماه در شهر بریسان در کشور استرالیا برگزار می شود.

 فیلم «نفس» در این دوره از جایزه سینمایی « آسیا پاسفیک» با دو فیلم از کشور هند با نام های «تله» و «جستجو» و یک فیلم به نام  «گرگ و میش» ساخته شهربانو سادات کارگردان افغانستانی که متولد ایران است و یک اثر از کره جنوبی با عنوان «دنیای ما» در رقابت می کند.

نرگس آبیار پیش از این با فیلم «شیار 143» در جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» شرکت کرده بود و که این حضور جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلمش به ارمغان آورد.

هیات داوری دهمین جایزه سینمایی «آسیا پاسفیک» به ریاست کریس فوجی وارا، مدیر پیشین جشنواره فیلم ادینبورگ برگزار می شود و نیرا بنگال از کشور هند و کریستف شاب از کشور سوییس از داورانی هستند که قضاوت این فیلم ها را به عهده دارند.

عرضه و پخش بین المللی فیلم «نفس» به عهده محمد اطبایی(شرکت بین المللی مستقل های ایران) است.

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار ساخته شده و شرکت نورتابان، محمد حسین قاسمی و ابوذر محمدی تهیه کنندگان این اثر سینمایی هستند. این فیلم به زودی در سراسر ایران اکران خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات