پیام صلح و دوستی ملت ایران در مسابقات والیبال نظامیان به جهان مخابره شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیام صلح و دوستی ملت ایران در مسابقات والیبال نظامیان به جهان مخابره شد

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: در مسابقات والبیال نظامیان جهان (سیزم) توانستیم پیام صلح و دوستی ملت بزرگ ایران اسلامی را به سراسر جهان ‌مخابره کنیم.

عکس   پیام صلح و دوستی ملت ایران در مسابقات والیبال نظامیان  به جهان مخابره شد

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار علیرضا تمیزی معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در مراسم تجلیل از دست اند رکاران ستاد برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال نظامیان جهان در وزارت دفاع اظهار داشت: پس از ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر واگذاری میزبانی سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال نظامیان جهان (سیزم) به وزارت دفاع، بلافاصله ستاد برگزاری مسابقات تشکیل و برای برگزاری مطلوب مسابقات، بهترین ها را برای روسای نه گانه کمیته ها انتخاب کردیم تا بتوانیم سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال نظامیان جهان را به بهترین وجه در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.

وی با برشمردن اهداف تعیین شده ستاد برگزاری مسابقات سیزم اضافه کرد: با توجه به تاکیدات فراوان وزیر محترم دفاع، تمام تلاش دست اند رکاران برگزاری مسابقات والیبال نظامیان جهان نمایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران به ویژه در عرصه ورزش، اجرایی کردن تدابیر رهبری در حوزه ورزش قهرمانی و قهرمانی تیم نظامیان ایران در این دوره از مسابقات بود لذا تمام همت و تلاش خود را برای قهرمانی به کار گرفتیم تا بتوانیم تدابیر رهبری را در ورزش قهرمانی نیروهای مسلح محقق کنیم.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با اشاره به ابراز رضایت تیم های شرکت کننده از میزبانی جمهوری اسلامی ایران در سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال نظامیان جهان تاکید کرد: با هدف گذاری مناسب در تلاش بودیم تا میهمانان و ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات والیبال کوچک ترین مشکلی نداشته باشند و به لطف ایزد منان و تلاش تمام اعضای کمیته برگزاری مسابقات توانستیم پیام صلح و دوستی ملت بزرگ ایران اسلامی را به سراسر جهان در مسابقات والیبال مخابره کنیم.

وی با تاکید بر اینکه این مسابقات در امنیت کامل و بدون کوچک ترین مشکلی برگزار شد، گفت: نماینده سیزم جهانی در طول برگزاری مسابقات از نظم و انضباط حاکم در این بسیار تشکر می کرد و توانایی ایران را برگزاری مسابقات بین المللی بالا می دانست.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع تکریم تیم های شرکت کننده در سی و پنجمین دوره مسابقات والیبال سیزم بر مبنای الگوی ایرانی ـ اسلامی را یکی دیگر اهداف ستاد برگزاری مسابقات دانست و گفت: در روز فرهنگی تیم های شرکت کننده با حضور باغ موزه دفاع مقدس، بیت تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و کاخ سعدآباد با تاریخ، دوران دفاع مقدس و … ایران اسلامی آشنا شدند که بازخورد مطلوبی در بین ورزشکاران داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رشته والیبال در چند سال اخیر در کشورمان درخشش خیره کننده ای داشته است، ادامه داد: با توجه به اینکه در مسابقات والیبال سیزم ایران میزبان بود انتظار مردم، مسئولان نیروهای مسلح به ویژه فرماندهی معظم کل قوا قهرمانی از تیم نظامیان ایران قهرمانی بود و دوم و یا سوم شدن مورد نظر ما نبود لذا با تلاش سردار باران چشمه رئیس تربیت ستاد کل نسروهای مسلح، هیئت والیبال نیروهای مسلح، دکتر نفرزاده و همکارانش، با فراخوان بهترین ها از بین سربازان در سطح نیروهای مسلح، تیم وا لیبال نظامیان تشکیل شد .

سردار تمیزی با بیان اینکه این تیم به معنای واقعی از پایه ساخته شد، گفت: بیش از سه ماه برای آماده سازی این تلاش صورت گرفت و به لطف خداوند متعال این تیم در مسابقات سیزم درخشش خوبی داشت و توانست به عنوان قهرمانی دست یابد.

وی در پایان سخنانش با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری مسابقات والیبال نظامیان جهان به مهندس کربلای مدیرعامل سازمان اتکا در پشتیبانی و حمایت مالی از مسابقات گفت: خدا را شاکریم که در این از مسابقات سیزم توانستیم با بهره گیری از تجارب گذشته، بهترین میزبانی را داشته باشیم.

در پایان این مراسم، پیام وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قرائت شد.

**************************

تهیه شده توسط: پاكزاد ر.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اين چنين موسمی عجب باشد
««« »»»
که ببندند ميکده به شتاب

پیام صلح و دوستی ملت ایران در مسابقات والیبال نظامیان به جهان مخابره شد

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال