متادون جان زن جوان را گرفت


به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، زن جوانی که دو قرص متادون را به جای قرص ضدبارداری خورده بود، جان باخت.

ساعت 5:40 صبح امروز مرد جوانی با اورژانس تماس گرفت و اظهار داشت: همسرش در منزلشان در منطقه کن حالش وخیم است و نیاز به کمک دارد؛ دقایقی بعد ماموران اورژانس در محل اعلام خبر حاضر شدند و پس از معاینه زن جوان، فوت وی را اعلام کردند.

مراتب این اتفاق به ماموران کلانتری 142 کن و بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و دقایقی بعد سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران در محل حادثه حاضر شد؛ شوهر متوفی در اظهاراتش به بازپرس گفت: من و همسرم از اتباع افغانستان هستیم، مدتی بود مواد مخدر مصرف می‌کردم و چند وقت قبل ترک کردم و به جای مواد، قرص متادون مصرف می‌کردم، همسرم به من گفته بود که قرص ضد بارداری برایش بگیرم اما من یادم رفت.

وی ادامه داد: حدود ساعت 8:30 دیشب به خانه آمدم و دو قرص متادون داخل جیبم بود، ساعت یک شب همسرم گفت قرص خورده و می‌خواهد بخوابد و حواسم به فرزندمان باشد؛ حدود دو ساعت بعد از این اتفاق با گریه فرزندم از خواب بیدار شدم و دیدم که همسرم نفس نمی‌کشد که پس از آن با یکی از بستگانم تماس گرفتم و در نهایت به اورژانس زنگ زدیم؛ بعداً جیب‌های لباسم را نگاه کردم و متوجه شدم همسرم قرص متادون را به جای قرص ضدبارداری مصرف کرده است.

سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت پس از شنیدن اظهارات همسر متوفی، دستور انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی برای تعیین علت مرگ را صادر کرد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال