http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

شهرک مصالح ساختمانی در آبادان

شهرک مصالح ساختمانی در آبادان

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از خوزستان، حمید حنظل‌عیدانی افزود: یکی از مواردی که در سال‌های اخیر پیشنهاد می‌شده، بحث ایجاد شهرک مشاغل ساختمانی است که در این شهرک بتوان مصالح ساختمانی را ارائه کرد و افراد فعال در حوزه ساختمان و ارائه‌کننده خدمات در حوزه ساختمان در این شهرک حضور داشته باشند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر مردم برای خرید مصالح ساختمانی مورد نیاز خود از انواع سنگ فروشی‌ها، کاشی فروشی‌ها، کارهای چوبی، آجرهای نما، مسائل تاسیساتی، حرارتی و برودتی باید به مکان‌های مختلفی در سطح شهر مراجعه کنند.

رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر آبادان خاطرنشان کرد: اگر در یک شهرک تمام این صنوف در کنار یکدیگر باشند، مردم برای تهیه مصالح ساختمانی موردنیاز با سردرگمی کمتری مواجه می‌شوند.

حنظل‌عیدانی با اشاره به اینکه وضعیت ساخت و ساز نیز به صورتی است که روز به روز از نظر کیفی در حال ارتقاء است، ادامه داد: باید زمینه ارتقای محصولاتی که ارائه می‌شود و فضایی که این محصولات در آن ارائه می‌شود، فراهم شود.

وی گفت: ما به اجبار به سمت ساختمان‌هایی می‌رویم که از ساختمان‌های قبل باید از کیفیت بیشتری برخوردار باشند، لذا برای بسترسازی به منظور رسیدن به این کیفیت راه حل، ایجاد شهرک مصالح ساختمانی است.

حنظل عیدانی ادامه داد: با توجه به اینکه از جوانب مختلف این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم، اگر ایجاد این شهرک بخواهد کار موفقی باشد، باید در قالب مشارکت بخش خصوصی و در قالب حمایت شهرداری باشد.

رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر آبادان اظهار داشت: حمایت اتحادیه‌های صنفی در راستای شکل‌گیری این فضا از نظر استانداردها و ارائه مجوزهای لازم در این زمینه امری ضروری است.

به گفته حنظل‌عیدانی، سازمان‌هایی مانند سازمان صنعت و معدن، شرکت شهرک‌های صنعتی، ساماندهی مشاغل شهرداری و سازمان‌های دیگر باید کمک کنند تا بحث راه‌اندازی این شهرک هر چه زودتر عملیاتی شود.

منبع: جام جم آنلاین
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
فیلم اروند
انیمیشن «ستاره لارا» از شبکه پنج سیما پخش می شود
مسیر «سریع ترین سرخ پوست دنیا» به شبکه 2 ختم شد
سارقی که مدعی «نویسندگی» است
اردوغان: قصد نزدیک شدن به حلب را نداریم
«راه طی شده» در جدول پخش شبکه سه قرار گرفت
ترکیه وضعیت موصل را پیچیده تر نکند
چهل شب، چهل روضه
بیمه شخص ثالث چیست ؟
طرز تهیه کیک برنجی کُره ای با بادام هندی
طرز تهیه کیک برنجی کُره ای با بادام هندی
چهارمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور، با حضور وزیر علوم و وزیر کشور
سایت اینترنتی بانک ملت، پربازدیدترین سایت نظام بانکی کشور
حمله دوباره فالکائو به رکورد شمسایی
رتبه جهانی ایران در "شکاف جنسیتی" ،"سیاست" ، "اقتصاد" ،"آموزش" و"سلامت"
اسامی روسای گرو‌ه‌های دوستی پارلمانی در مجلس دهم
استخدام ۶ ردیف شغلی در شرکت صافات انرژی در یزد
اکران مستند« شب نامه» در دانشگاه امام صادق(ع)
امسال یک پرتاب ماهواره خواهیم داشت
نفوذ علمی برای کاهش روحیه انقلابی گری در حوزه علم و فناوری/ غفلت جدی در زمینه جریان شناسی علمی
تبلیغات