عذرخواهی به سبک شرکت هواپیمایی کیش ایر!!


شرکت هواپیمایی کیش ایر با اشاره به این‌که به دلیل تحریم‌ها و نبود هواپیمای پشتیبان تاخیر ورود هواپیما قابل پیشگیری نیست، از تاخیرات پیش آمده در برخی پروازهای این شرکت عذرخواهی کرد.

عذرخواهی شرکت هواپیمایی کیش ایر

 روابط عمومی هواپیمایی کیش‌ایر در واکنش به یادداشت مهدی ابویی رئیس پلیس اسبق مبارزه با مواد مخدر با تیتر "ایرلاین‌های داخلی و بی‌حرمتی به مردم" پاسخی ارسال کرد که عینا در ذیل می‌آید؛

«ضمن عرض پوزش از مسافرین محترم پرواز تهران –مشهد مورخ 5/7/95 کیش ایر بالاخص جناب آقای ابویی از تاخیر به وجود آمده بدینوسیله علل تاخیرات جهت تنویر اذهان مسافرین به شرح ذیل اعلام می‌شود:

1-هماهنگونه که جناب آقای ابویی در یادداشت خود اعلام نموده اند تغییر ساعت پرواز در روز قبل پرواز به ایشان و سایر مسافرین اطلاع رسانی گردیده است لازم به ذکر است علت تغییر ساعت پرواز زمین گیر شدن یکی از هواپیما ها بوده است که در راستای حفظ اصل مشتری مداری و تکریم مسافرین مراتب به مسافرین اطلاع رسانی گردیده که این مهم منتج به بهره برداری برخی از مسافرین از پرواز 9:40 دقیقه صبح تهران –مشهد کیش ایر گردیده است.

2- جناب آقای ابویی محترم ساعت انجام پرواز را 17:30 اعلام نموده است در صورتی که بر اساس مستندات قابل ارائه ساعت انجام پرواز 15:10 بوده است.

3- براساس اطلاع رسانی شرکت کیش ایر به مسافرین این پرواز می بایست در ساعت 13:15 انجام می گردید که به دلیل : 75 دقیقه تاخیر ورود از مسیر قبلی 25 دقیقه نقص فنی و 15 دقیقه ترافیک هوایی فرودگاه مهراباد این پرواز در ساعت 15:10 انجام گردیده است شایان ذکر است تاخیر پرواز متحمله از طریق اطلاعات فرودگاه مهراباد ضمن عرض پوزش از مسافرین محترم به ایشان اطلاع رسانی گردیده است.

4- در خصوص علت تاخیر پرواز مشهد-تهران مورخ 95/7/8 پرواز مجددا به دلیل تاخیر ورود هواپیما از مسیر قبلی پرواز با یک ساعت تاخیر در ساعت 16:30 انجام گردیده است که متاسفانه به دلیل مشغله کاری کارکنان به واحد اطلاعات فرودگاه اطلاع رسانی نگردیده است که در این خصوص تذکرات لازم به مسئول ذیربط داده شده است .

مدیریت روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش ضمن عرض پوزش مجدد به استحضار میرساند به دلیل عدم داشتن هواپیمای پشتیبان در اکثر ایرلاین های داخلی به دلیل شرایط تحریم تاخیر ورود هواپیما تا حدود زیادی قابل پیش گیری نمی باشد و تمامی تلاش کارکنان و عوامل دست اندرکار به حداقل رساندن تاخیرات در حد ممکن می باشد.»

 

منبع: تسنیم

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات