کشف ماجرای معوقه ۱۰هزار تومانی در قبوض تلفن


به گزارش صبحانه، هم‌زمان با اعمال نرخ‌های جدید در قبوض تلفن ثابت و درج نرخ مکالمات اجباری برای مشترکان شهری و روستایی به‌میزان حداقل 330 و 200 دقیقه، ردیف 10 هزار تومانی دیگری در قبوض برخی مشترکان به چشم می‌خورد.

این رقم کنار بند مکالمه اجباری که از اول مرداد ماه در سیستم بیلینگ مخابرات لحاظ شده، بر رقم قبوض تلفن ثابت این دوره مشترکان افزوده است.

در تعریف این رقم مندرج، گفته شده بابت "معوقه مبلغ ثبت‌نام تلفن" که برای بسیاری از مشترکان تعجب‌آور است زیرا هیچ معوقه‌ای نداشته و صورت‌حساب‌های خود را موعد زمانی هر دوره پرداخت کرده‌اند.

با پیگیری این بند جدید گنجانده شده در قبوض تلفن ثابت متوجه شدیم که شرکت مخابرات ایران "معوقه مبلغ ثبت‌نام تلفن" را با تکیه بر مصوبه 205 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بابت هزینه ثبت‌نام تلفن دریافت کرده است.

مصوبه مذکور مربوط به‌تاریخ 1393/10/7 است که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات سقف تعرفه خدمات تلفن ثابت را برای دفاتر پیشخوان خدمات دولت، دفاتر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات و دفاتر خدمات پس از فروش اپراتورها تعیین کرده است.

براساس این مصوبه سقف تعرفه‌های ثبت‌نام، تغییر نام و تغییر مکان تلفن ثابت هر کدام به‌تفکیک 10 هزار تومان است که مخابرات می‌گوید از تاریخ مصوبه مذکور، هزینه ثبت‌نام را از مشترکان دریافت نکرده است.

بنابراین در صورت‌حساب دوره اخیر، بدهی مشترکان تلفن ثابت به این شرکت بابت ثبت‌نام تلفن درج شده و با پرداخت رقم 10 هزار تومان دیگر بدهی به مخابرات ندارند و از دوره بعد شاهد درج بند "معوقه مبلغ ثبت‌نام تلفن" در قبوض خود نخواهند بود. /تسنیم

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال