۲۳۰ هزار شغل توسط بسیج در کشور ایجاد شد


رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: در راستای تحقق سیاستهای مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری تا اوایل امسال ۲۳۰ هزار شغل توسط سازمان بسیج در سطح کشور ایجاد شده است.
 
سردا محمدرضا نقدی در حاشیه یادواره شهید اعلمی و 184 ورزشکار استان اردبیل  اظهار داشت: امسال علاوه بر برنامه‌ای که برای توسعه واحدهای تولیدی کوچک داشتیم در تولید مواد غذایی توسط خود مردم نیز برنامه‌هایی شروع کردیم به طوری که توسعه صنایع تبدیلی خانگی در حوزه مواد غذایی به اقتضای محصولات هر شهر مورد توجه قرار گرفته است.
 
وی افزود: ما در این برنامه شهرهایی که مواد اولیه غذایی فراوانی در آن وجود دارد انتخاب کرده و در این راستا الگوی گلاب قمصر کاشان و یا سوهان قم که عمده کارگاههای تولیدی این محصولات در این دو شهر فعال است٬ الهام گرفتیم و با توجه به این موضوع هر شهری بک برند و کالای تولیدی خود را همانند این دو شهر تولید خواهد کرد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: تا حد زیادی شهر و مواد غذایی اولیه که مختص آن شهرها است شناسایی کردیم و در حال اتمام هستیم تا با شناسایی این شهرها و مواد غذایی اولیه بتوانیم کارگاههای کوچک و صنایع تبدیلی را در حوزه مواد غذایی و در راستای ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی کنیم.
 
نقدی بیان کرد: مجموعه 700 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای ارائه به متقاضیان راه‌اندازی صنایع تبدیلی کوچک توسط سازمان بسیج در نظر گرفته است که امیدواریم بتوانیم با کمک خود مردم در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری برای توسعه واحدهای صنایع تبدلی کوچک گام موثری برداریم.
 
وی اظهار کرد: به امید خدا تا پایان امسال شاهد شکل‌گیری و انبوه‌سازی واحدهای تولید و صنایع تبدلی کوچک در حوزه مواد غذایی در سطح کشور خواهیم بود که تا نخست امسال نیز 230 هزار شغل توسط سازمان بسیج مستضعفین در سراسر کشور ایجاد شده که بسیج در این مشاغل هیچ‌گونه تصدی‌گری ندارد و مدیریت این مجموعه‌ها به عهده خود مردم است.
 
کسانی که حقوق نجومی گرفته‌اند باید مجازات شوند
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در رابطه با حقوقهای نجومی گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند کسانی که حقوق نجومی گرفته‌اند مرتکب جرم شده‌اند و این مسئله قابل گذشت نیست چرا که از بیت‌المال حقوقهای گزافی برای خود در نظر گرفته بودند که در کشور اسلامی قابل قبول نخواهد بود.
 
سردار نقدی افزود: اینکه برخی می‌گویند این دریافتهای نجومی جنبه قانونی داشته است اصلا قابل قبول نبوده چرا که در قانون جمهوری اسلامی ایران که بر مبنای عدالت برنامه‌ریزی شده و به هیچ وجه تخصیص حقوق نجومی برای یک مسئول عادلانه نبوده و اگر کسانی از مسئولیت خود سواستفاده کرده‌اند گناهکار بوده و بایستی مجازات شوند.
 
وی تصریح کرد: مردم به هیج وجه از این موضوع گذشت نمی‌کنند و اگر این حقوق نجومی‌‌بگیران مجازات نشوند به طور حتم لکه ننگی بر دامان دولت و مسئولان مربوطه خواهد بود.
منبع: تسنیم

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال