رتبه نخست"به ‌پرداخت ملت" در حوزه خدمات پرداخت در خاورمیانه


به گزارش روابط عمومی بانک ملت، نشریه معتبر نیلسون ریپورت در آخرین نسخه منتشر شده خود در سپتامبر ۲۰۱۶، شرکت های برتر جهان را در حوزه پرداخت الکترونیک معرفی کرد که بر این اساس، شرکت به پرداخت ملت با پردازش بیش از دو میلیارد تراکنش در سال ۲۰۱۵، موفق به کسب رتبه اول در ایران و کل منطقه خاورمیانه شد و همچنین توانست در بین تمامی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت در جهان، رتبه بیست و سوم را به خود اختصاص دهد.
 
بر این اساس، گزارش جدید نشریه نیلسون ریپورت حکایت از عبور شرکت به‌پرداخت از مرزهای داخلی و رسیدن به جایگاه رقابتی در سطح شرکتهای بین المللی دارد.
 
بنا بر آخرین آمارهای منتشره، هم اکنون شرکت به پرداخت ملت  با در اختیار داشتن ۲۵ درصد از سهم بازار تراکنش‌های الکترونیک و ۳۴ درصد از مبلغ آنها در کشور، با فاصله قابل توجهی نسبت به سایر شرکت‌های ایرانی در  رتبه اول خدمات الکترونیک کشور قرار دارد.
 
در عین حال طبق اعلام آخرین نسخه بولتن اقتصادی شاپرک، شرکت به‌ پرداخت ملت با ضریب اثربخشی ۱.۶ بالاترین اثربخشی را در بین ۱۲ شرکت‌ داخلی پرداخت الکترونیک در اختیار دارد.
 
با وجود حجم بالای تراکنش‌ها، کیفیت فنی قابل توجه خدمات شرکت به‌ پرداخت ملت، باعث کسب بالاترین شاخص پایداری سیستم شده  است.  ضمن این که علاوه بر امتیازات فنی، پشتیبانی منسجم، منظم و گسترده این شرکت حتی در دورترین نقاط کشور نیز کم نظیر و شایان توجه است.
 
این گزارش حاکی است، شرکت به پرداخت ملت از شرکت‌های زیر مجموعه بانک ملت است که در سال ۱۳۸۴ با هدف فعالیت در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک تاسیس شد و به استناد مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگ ترین شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP) در کشور مشغول فعالیت است.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات