شایعه: آیا دنباله سری محبوب Red Dead با نام «Red Dead Retribution» معرفی خواهد شد؟


روز گذشته بود که انتشار عکس مرموزی از سوی توییتر رسمی راک‌استار گیمز، فضای رسانه‌های خبری و اجتماعی را با شایعه تایید قسمت جدید Red Dead حسابی داغ کرد. پس از انتشار این توییت، طرفداران کنجکاو شروع به کندوکاو و جست‌وجو در بین منابع مختلف کردند و حتی در تلاشی عجیب، یکی از کاربران انجمن ردیت «منبع کد» وب‌سایت راک‌استار را برای جست‌وجو انتخاب کرده که ظاهرا به نتایجی هم دست یافته است. طبق گفته‌های این کاربر در میان انبوه کدها، نام «Red Dead Retribution» نهفته شده که وی احتمال می‌دهد این همان عنوان منتخب برای دنباله سری وسترن Red Dead است! علاوه‌بر این، وی تصویری از کدهای پوستر تبلیغاتی بازی در فیس‌بوک را نیز تهیه کرده بود که شایعاتش را تقویت می‌کردند.

اما پس از تحقیقات سایر کاربرها، مشخص شد که شایعات به‌وجود آمده هیچ‌گونه پایه و اساس معتبری ندارند و جمله یافت شده، صرفا کدهایی جانبی به‌شمار می‌روند که آدرس پوستر مورد بحث، در حال استفاده از آن‌ها بوده و هیچ ارتباطی با راک‌استار ندارند. کاربری هم که این شایعه را به راه انداخته بود، پس از مدتی پست اصلی خود را در انجمن ردیت حذف کرد. 

با وجود تمام این گفته‌ها، بحث در مورد بازی بعدی سری محبوب Red Dead پس از انتشار توییت راک‌استار گیمز داغ است و حدس و گمان‌ها کماکان ادامه دارند. به نظر شما آیا طی روزها و هفته‌های آینده شاهد معرفی قسمت جدید این سری و ادامه بازی Red Dead Redemption خواهیم بود؟

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات