مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل از پیشرفت 65 درصدی راه آهن میانه-اردبیل خبر داد


پیشرفت زیرساختی ۶۵ درصدی راه‌آهن میانه- اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از پیشرفت زیرساختی ۶۵ درصدی راه‌آهن میانه- اردبیل خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ خلیل محبت خواه با اشاره به راه آهن میانه- اردبیل گفت: طول این راه‌آهن ۱۷۵ کیلومتر است و شامل ۹ قطعه اجرایی است و از ایستگاه زاویه در شهرستان میانه در آذربایجان شرقی شروع می‌شود و به سمت اردبیل می‌آید.

وی افزود: بر روی این خط آهن ۶ پیمانکار کار می‌کنند و پیشرفت زیرساختی ۶۵ درصدی داشته و شامل دو پروژه میانه- فیروزآباد و فیروزآباد-اردبیل می‌شود.

محبت خواه گفت: طول خط آهن میانه- فیروز آباد ۷۹ کیلومتر و شامل ۵ قطعه است همینطور فیروزآباد- اردبیل به طول ۹۶ و ۴ قطعه و جمع قرارداد این پروژه بالغ بر ۳ هزار و ۵۹ میلیارد ریال است.

وی افزود: ایستگاه‌های طراحی شده برای این راه‌آهن در خارج از شهر قرار دارد و با توجه به دستوری که وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه ایستگاه‌ها باید در داخل شهر طراحی شود ما هم در راستای عملی شدن این دستور در حال مطالعه برای ساخت در ایستگاه در داخل شهر هستیم.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات