http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

نامه متفاوت و پرکنایه دانشجویان بورسیه به محمود صادقی

نامه متفاوت و پرکنایه دانشجویان بورسیه به محمود صادقی

 
 
بسمه تعالی
 
جناب آقای دکتر محمود صادقی
 
نماینده محترم دولت یازدهم در مجلس دهم!
 
سلام علیکم
 
در رسانه های مختلف از  جنجال آفرینی های رسانه ای اخیر شما که در پوشش حمایت از دانشجویان مظلوم بورسیه صورت گرفت مطلع شدیم.
 
ظاهرا و در پوشش حمایت از دانشجویان بورسیه مدعی شده اید که 2 میلیارد تومان از هزینه وزارت علوم برای دانشجویان بورسیه در دولت قبل، در ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهای سال 92 خرج شده است! اما جدای از آنکه برای ادعای خود هیچ سند و مدرکی ارائه نکرده اید و حتی مسئول ستاد کاندیدای مورد اشاره شما در کاشان نیز این ادعا را تکذیب و از شکایت علیه شما در دادگاه خبر داده، ما به عنوان جمعی از دانشجویان بورسیه وزارت علوم اعلام می کنیم که ننگ رفتارهای ظالمانه، غیر قانونی و غیر شرعی این دولت  با نخبگان و دانشجویان بورسیه در سه سال گذشته با این قبیل «شعبده بازی» ها آن هم برای متهم کردن رقیب سیاسی تان در انتخابات گذشته پاک نمی شود  و کماکان موضع صریح و قاطع رهبر انقلاب در تیرماه سال 94 آینه تمام نمای عملکرد دولت همفکر شما در این باره است:
 
«یکی از غلط ترین کارهایی که در این یکی دو سال اخیر اتّفاق افتاد، این مسئله‌ی بورسیه‌ها بود. اگر راست هم بود این حرف -که البتّه بعد تحقیق کردند، معلوم شد به آن شکل، راست هم نیست؛ آن‌طوری که روزنامه‌ها با آن بازی کردند هم نبود؛ به ما گزارشهای دقیق و بر اساس بررسی‌ها دادند- راهش این نبود که ما مسئله را روزنامه‌ای کنیم. یک تعدادی برخلاف قانون یک امتیازی به‌دست آوردند؛ خیلی خب، راه قانونی وجود دارد: لغو کنند آن امتیاز را؛ سروصدا ندارد. جنجال درست کردن، حاشیه درست کردن است و این سمّ برای محیط علمی است که بایستی با آرامش کار خودش را دنبال بکند. این سم را متأسّفانه افرادی بر اساس همان پایه‌های بینش فکریِ مبنی بر سیاسی‌کاری و سیاست‌بازی به کام دانشگاه کشور ریختند؛ چرا؟ علاوه بر اینکه ظلم هم شد -به خیلی‌ها ظلم شد- هم خلاف قانون بود این کار، هم خلاف تدبیر بود این کار، هم خلاف اخلاق بود؛ آن‌وقت مدام دم از اخلاق هم میزنند. توبه‌فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند! این کار اخلاقی بود؟»
 
لذا در پایان به حضرتعالی که به جای نمایندگی ملت، در عمل نمایندگی دولت یازدهم در مجلس شورای اسلامی را برعهده گرفته اید اعلام می کنیم ترویج اعتماد به شیطان بزرگ و فحاشی به فرزندان انقلاب نشانه عجز وکیل الدوله هاست، وکیل الدوله هایی که در برابر غارت  دو میلیارد دلار  بیت المال توسط  کدخدای مودب و باهوش سکوت کرده اند نمی توانند با فحاشی به فرزندان انقلاب، افکار عمومی را از کدخدای دزد  منحرف کنند. وکیل الدوله های رحماء علی الکفار   اگر اشدا علی المومنین  نباشند باعث تعجب است!
 
والسلام
 
جمعی از دانشجویان بورسیه

منبع: رجا
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
استخدام منشی در شرکت راهکار خلاق
عکس های زیبا و جدید نفیسه روشن در صفحه اینستاگرامش
صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 1 آبان
ساخت بازی The Last Guardian احتمالا به پایان رسیده است
صعود کبدی ایران به فینال مسابقات جهانی هندوستان
رستوران تندوور مشهد
صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 1 آبان
تصاویر درگیری شیر با پلنگ در پارک جنگلی
استخدام پرداخت الکترونیک سامان درشیراز،نی ریز،نورآباد،فیروز آباد
رایانه های مک جدید اپل پنج شنبه آینده عرضه می شوند
تعداد شهدای ایرانی حادثه تروریستی کرکوک سه تن اعلام شد
نصب تصاویر و بنر رهبر انقلاب در خیابان‌های قاهره
استخدام فروشنده در کلینیک معماری لرد در رشت
مک بوک پرو جدید اپل: همه آنچه تا امروز می‌دانیم
هت‌تریک استقلال در برد و صعود به رده پنجم جدول
شکست سنگین دختران فوتبالیست ایران برابر سوئد
هفته نامه استخدامی استان کرمان | هفته اول آبان ۹۵
آمیگدالین زرد آلو امیدی برای بیماران مبتلا به سرطان
تعداد شهدای ایرانی حادثه تروریستی کرکوک سه تن اعلام شد
گزینه های دولت برای 3 وزارتخانه بدون وزیر