پرچم آتش گرفته ایران روی کتاب عقیدتی داعش +تصویر


به گزارش صدای میانه به نقل از تابناک؛ بر روی طرح جلد کتاب عقیدتی سال پنجم ابتدایی که توسط گروهک تکفیری داعش منتشر شده است، پرچم مقدس جمهوری کشور عزیزمان ایران به چشم می‌خورد که گویای عمق تخاصم این گروهک آمریکایی صهیونیستی با کشور عزیزمان می‌باشد.

یکی از مستشاران نظامی ایرانی در سوریه با ارسال این تصویر برای تابناک سیستان و بلوچستان گفت عدم موفقیت در انجام حتی یک مورد عملیات خرابکارانه در ایران علیرغم صرف هزینه‌های بسیار، لو رفتن پیاپی گروه های نفوذی به مرزهای کشور عزیزمان ایران، ضربات اخیر نظامی در سوریه و عراق، شکست‌های پیاپی سیاست های دیکته شده آمریکا و صهیونیسم، عدم داشتن افق تشکیل حکومت مستقل و عملیات های مردمی فتح موصل و... مسئولان و رهبران این گروه را چنان عصبی کرده که به این قبیل تبلیغات بی فایده علیه مردم با فرهنگ کشوری به قدمت تاریخ دست می‌زنند.

یک منبع آگاه اطلاعاتی در خصوص این قبیل فعالیت‌های گروهک‌ها به تابناک سیستان و بلوچستان گفت اشراف اطلاعاتی سیستم امنیتی ایران بر فعالیت‌های گروهک ها به مدد تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج)، نیروهای خدوم اطلاعات سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و ارتش آنقدر بالاست که با توجه به ناامنی های گسترده در کشورهای همسایه و نیز صرف هزینه های میلیاردی برای انجام عملیات های خرابکارانه توسط برخی کشورهای حامی تروریست هیچ موفقیتی برایشان حاصل نشده است.

این منبع آگاه اطلاعاتی گفت داعش پس از نفوذ به پاکستان، تلاش های بسیاری برای نفوذ به استان سیستان و بلوچستان نمود که با هوشیاری مردم و مسئولین ذیربط و روحانیت آگاه اهل سنت، این تلاش ها ناکام ماند و به امید خدا داعش و سایر گروهک‌ها در نیات شیطانی خود علیه کشور عزیزمان هرگز موفق نخواهند بود. 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال