پشتیبانی از نسخه پلی‌استیشن 3 بازی Final Fantasy XIV متوقف خواهد شد


با انتشار بسته‌الحاقی دوم بازی Final Fantasy XIV استودیو Square Enix اعلام کرد که دیگر از نسخه پلی‌استیشن 3  این بازی پشتیبانی نخواهند کرد.

البته این اتفاق تا تابستان سال آینده با عرضه بسته Stormblood رخ نخواهد داد. نایوکی هوشیدا، کارگردان بازی، در جشنواره بازی FFXIV اشاره کرد که بسیاری از کاربران، نسخه پلی‌استیشن 3 این بازی را به نسخه پلی‌استیشن 4 ارتقا داده‌اند، بنابراین استودیو اسکوئر انیکس فرصت خوبی برای توقف پشتیبانی از نسخه پلی‌استیشن 3 بازی Final Fantasy 14 پیدا کرده‌اند. بسته Stormblood نسبت به خود بازی برای اجرا شدن نیاز به سیستم قدرتمندتری برای رایانه‌های شخصی دارد.

این امر به سازندگان اجازه می‌دهد که محتوای قوی‌تری برای سخت افزار‌های جدید عرضه کنند، موردی که بر روی بازی‌های World of Warcraft  و  Destiny نیز انجام شد.

استودیو اسکوئر انیکس برای آسان شدن این فرآیند برای کاربران پلی‌استیشن 3 با همکاری تیم سونی بروزرسانی رایگانی را برای دسترسی به نسخه پلی‌استیشن 4 این بازی مهیا کرده‌اند. کاربران پلی‌استیشن 3 تا عرضه بسته استورم بلاد می‌توانند بازی را انجام دهند و پس از انتشار این بسته پشتیبانی از نسخه پلی‌استیشن 3 این بازی متوقف خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال