انتقاد زیدان از رئیس جمهور فرانسه


به گزارش آس رئال مادرید فردا شب(سه شنبه) در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا میزبان لژیا لهستان است. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: درباره تفاوت دو تیم هر کسی نظری دارد. در یک تورمنت بازی می کنیم پس در یک سطح هستیم. بازی 50 - 50 خواهد بود و باید شروع خیلی خوب داشته باشیم و شرایط را برای حریف از همان ابتدا سخت کنیم. تیم لژیا در لیگ قهرمانان حضور دارد و تفاوتی میان ما و آن‌ها نیست. با این حال خیلی از مردم معتقدند تفاوت زیادی وجود دارد.


فرانسوا اولاند رییس جمهور فرانسه در اظهارات اخیرش از کریم بنزما انتقاد کرد و او را یک ازلحاظ اخلاقی الگو ندانست. سرمربی فرانسوی رئال مادرید در این رابطه اظهار کرد: این اظهارات ناخوشایند هستند. صحبت هایی این چنینی بیشتر اوقات آزار دهنده است. یک بازیکن از این سخنان ناراحت می شود. اما باید به دقت این اظهارات را بررسی کرد. اکنون نمی توانم با اولاند صحبت کنم چون هر دو به شدت مشغول هستیم.


زیدان در پاسخ به اظهارات افراد سیاسی درباره فوتبالیست ها گفت: در این باره حرفی برای گفتن ندارم. هر کسی عقیده‌ای دارد.


سرمربی فرانسوی درمورد وضعیت بازیکنانش گفت: خامس رودریگس بهتر شده است. اولین تمرینش را با گروه انجام داد. دیگر مشکل جسمانی ندارد و این موضوع اهمیت زیادی دارد. ایسکو بازیکن مهمی است. او همیشه خوب کار می کند. می‌داند در چه جایگاهی قرار دارد. از گلزنی او در دیدار برابر رئال بتیس خشنودم.


 او در ادامه افزود: بنزما نیاز دارد به همین روند ادامه دهد تا احساس بهتری داشته باشد. اما برای من از همه مهمتر  شرایط جسمانی اش است. پس از دیدار برابر بتیس مشکلی نداشت.


باشگاه رئال مادرید نگران هواداران آشوب گر لژیا است. زیدان در این رابطه اظهار کرد: این بازی همچون بازی های دیگر برگزار خواهد شد. امنیت برای همه دیدار ها لازم است. مشکلی به وجود نخواهد آمد.

ایسنا

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات