دلیل فاصله ی احساسی میان خانم و همسر چه است؟ (۳ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

علت فاصله ی عاطفی بین زن و شوهر چیست؟

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس دلیل فاصله ی احساسی نگاه کن خانم و شوهر کدام است؟

نگاه شده در برخی از افراد که با زوج ها خود چندان ارتباط خوبی ندارند.یکی از سوال های شایعی که بیشتر زوجها سؤال میکنند و می گویند چرا دیگر چیزی مانند روزهای اول زندگی نیست؟ و میشه نقل کرد یکنواختی و یک نوع بی تفاوتی در زندگی رسیده ایم.

 

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩ تصویر و عکس دلیل فاصله ی احساسی نگاه کن خانم و شوهر کدام است؟

 

دراین نوشته تنها به چندین نکته کوتاه توجه میکنیم البته این علل کافی نیستند ولی نقش بسزایی را ایفا می کنند. هیچگاه اصول اولیه را نادیده نگیرید : بطور مثال: خوب تیپ بر تن کردن، همیشه پاک و مرتب بودن، زمان شناسی، رعایت ادب و احترام، خوش سخنی، دوری از دروغگویی و بدزبانی و مواردی از این قبیل.

 

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩ تصویر و عکس دلیل فاصله ی احساسی نگاه کن خانم و شوهر کدام است؟

 

تفاوت فکری: سعی کنید نسبت به تفاوتهای یکدیگر احترام قائل شوید و طرف مقابل خود را نکته تمسخر نگذارید وسعی کنید همیشه منصفانه در زندگی رفتار کنید تا همسر شما احساس نکند که به دلیل شما از تمام خواسته ها و موقعیتهایش چشم پوشی کرده بلکه به خواسته های او نیز ارج بنهید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال