http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

خیابان ولیعصر پیاده راه می‌شود؟

خیابان ولیعصر پیاده راه می‌شود؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، محمد درویش که بعدازظهر امروز 26 مهر ماه به دعوت کمیته گردشگری، میراث فرهنگی و بافت تاریخی شورای شهر تهران برای پیاده روی در مسیر میدان ولیعصر تا خیابان جمهوری حضور یافت، از احمد حکیمی‌پور به خاطر راه‌اندازی این حرکت نمادین تشکر کرد و گفت: انتظار داشتم از 31 عضو شورای شهر تهران تعداد بیشتری در این مراسم حضور داشته باشند، قطعا حضور هشت عضو از 31 عضو شورا عدد بزرگی نیست. وی با تاکید بر این که برای حل مشکلات تهران باید اراده هماهنگی در این شهر ایجاد شود، اظهار کرد: در حال حاضر 10 هزار میلیارد تومان به طور روزانه صرف هزینه ترافیک در تهران می‌شود و در هر ماه 203 نفر به خاطر این وضعیت ترافیک در تهران کشته می‌شوند.

مدیر کل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست افزود: در شرایط بحرانی تهران، طبیعی است که تامین مسیر ایمن دوچرخه سواری و پیاده راه‌ها ضروری است. امیدوارم که اقدام عملی و جدی در این زمینه از سوی اعضای شورای شهر و شهرداری تهران اتفاق بیفتد.

درویش افزود: امیدوارم روزی خیابان ولیعصر به پیاده راه تبدیل شود و سازمان حفاظت محیط زیست از این ایده حمایت جدی می‌کند و حتی در صورت نیاز این موضوع را در هیات دولت پیگیری خواهد کرد.

وی با تاکید بر این که نباید اولویت شهرداری تهران ساخت اتوبان، پارکینگ‌های چند طبقه و پل باشد گفت: این آزمون در کل دنیا رد شده است و امیدوارم حرکت نمادین امروز و پیاده روی مسئولان ادامه پیدا کند تا روزی برسد که در شهر تهران بتوانیم صدای پرندگان را بشنویم.

اولین عصرانه پیاده روی مردمی همراه با اعضای شورای اسلامی شهر تهران بعدازظهر امروز (دوشنبه 26 مهر) در ضلع جنوبی میدان ولیعصر به سمت خیابان جمهوری با حضور مرتضی طلایی، رحمت الله حافظی، اقبال شاکری، محمد سالاری، احمد حکیمی پور، احمد دنیامالی، ابوالفضل قناعتی، محمد حقانی و محمد درویش نماینده سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

منبع: جام جم آنلاین
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
نینتندو سوییچ دارای لوازم جانبی بیشتری از آنچه که در ویدیو دیدیدم خواهد بود
استخدام راننده با ماشین سواری جهت سرویس کودکان
کیلیپ فیلم ابزار ساخت موسیقی house +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم آهنگ عربی شگفت انگیز خوشگل علیک صل الله مسوت کورتیس
کیلیپ فیلم Nils Frahm Me (Mombi Vocal Rework) +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم آموزش مقدماتی استودیو وان قسمت نخست : تنظیمات +( آپارات ) پخش
فیلم آهنگ قشنگ بندری با برنامه اف ال استدیو ( آپارات ) -دانلود و پخش
کیلیپ فیلم سمپل ساخت موسیقی House +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم کمی کمیت شما را فریب ندهد +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم خاطره خوشگل بچگی آقای احسان علیخانی
کلیپ فیلم شناسایی
فیلم روستای لما………. عنایت پیروزی وعموی بزرگم ( آپارات ) -دانلود و پخش
نتایج هفته هفتم لیگ برتر فوتسال
مجازات دزدی که عکس های برهنه بازیگران زن را دزدیده بود
استخدام آرایشگر در تهران | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام رزرویشن | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام انباردار | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام مهندس مکانیک | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام مهندس کامپیوتر | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام مهندس عمران | شنبه ۸ آبان ۹۵
تبلیغات