متهم به قتل: «کلونازپام» آخر خلاف است


مرد جوانی که به خاطر خرید مواد مخدر با چاقو در پارک پمپ بنزین مسعودیه مرتکب قتل شده بود، دستگیر شد؛ وی در اعترافات خود با اشاره به مصرف قرص «کلونازپام» گفت: آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است، قرصی که آخرش مرگ است.
خبرگزاری تسنیم: مرد جوانی که به خاطر خرید مواد مخدر با چاقو در پارک پمپ بنزین مسعودیه مرتکب قتل شده بود، دستگیر شد؛ وی در اعترافات خود با اشاره به مصرف قرص «کلونازپام» گفت: آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است، قرصی که آخرش مرگ است.

ساعت 7:45 صبح دیروز مسئولان بیمارستان رازی خبر مرگ مرد جوانی که پس از یک درگیری به این بیمارستان منتقل شده بود را به ماموران کلانتری 157 مسعودیه اعلام کردند.

دقایقی بعد، تیمی از مأموران انتظامی در بیمارستان حاضر شدند و در بررسی اولیه مشخص شد مقتول شامگاه 24 مهر ماه جاری با مرد جوانی داخل پارکی در منطقه مسعودیه درگیر و پس از جراحت به بیمارستان منتقل شده است اما به علت شدت جراحات وارده با ضربات چاقو، جان خود را از دست داد.

طی تحقیقات بعدی هویت عامل این قتل مشخص شد که مأموران برای دستگیری وی به منزلش مراجعه کردند اما متهم در خانه نبود همچنین برادر متهم این پرونده در اظهاراتش به مأموران گفت: اواخر دیشب برادرم به خانه آمد و عنوان کرد که با مرد جوانی داخل پارک به دلیل خرید و فروش مواد مخدر درگیر شده و با ضربات چاقو او را از پای درآورده است؛ برادرم وسایلش را از منزل جمع‌آوری کرد و از اینجا گریخت.

با اعلام مراتب این قتل به محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران، وی دستور انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی و دستگیری قاتل این پرونده را صادر کرد تا اینکه روز گذشته متهم اصلی این نزاع مرگبار دستگیر و پیش از ظهر امروز به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

متهم این پرونده در اظهاراتش به محسن مدیرروستا؛ بازپرس پرونده گفت: چندین سال قبل پدر و مادرم فوت کردند و من پیش برادرم زندگی می‌کردم؛ حدود 8 سال است که شیشه مصرف می‌کنم و قرص «کلونازپام» مصرف می‌کنم، شب وقوع قتل به پارک پمپ بنزین مسعودیه رفتم و قصد داشتم از دوستانم شیشه بخرم در همین حین مقتول آنجا آمد و به فروشنده مواد مخدر گفت که به من شیشه ندهد؛ من نیز به مقتول گفتم این موضوع به تو ربطی ندارد و همین باعث آغاز درگیری بین من و مقتول شد.

وی ادامه داد: در ابتدای درگیری، مقتول تیغ موکت‌بری برایم کشید که من جاخالی دادم اما او دو، سه ضربه به من زد و مجداً مقتول قصد داشت که مرا بزند که ناگهان به زمین خوردم و در داخل چاله‌ای افتادم در آن لحظه مقتول خودش را روی من انداخت و چاقویی که در دستانم بود به بدنش خورد؛ زمانی که ما را جدا کردند متوجه شدم مقتول زخمی شده و خونریزی دارد بعد از آن نیز از محل دعوا رفتم و حاضران در صحنه، او را به بیمارستان بردند.

این مرد جوان در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: بعد از دعوا به خرابه‌ای در خیابان شیرازی در مسعودیه رفتم و آنجا خوابیده بودم که توسط ماموران دستگیر شدم؛ مواد مخدر مرا از دنیا بی‌خبر کرد حتی سر قبر پدرم نیز نمی‌رفتم. پیش از این نیز بابت مصرف مواد، زندان بودم؛ آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است قرصی که آخرش مرگ است.

بازپرس پرونده پس از شنیدن اظهارات این متهم، وی را برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار داد.[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال