http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

متهم به قتل: «کلونازپام» آخر خلاف است

متهم به قتل: «کلونازپام» آخر خلاف است

مرد جوانی که به خاطر خرید مواد مخدر با چاقو در پارک پمپ بنزین مسعودیه مرتکب قتل شده بود، دستگیر شد؛ وی در اعترافات خود با اشاره به مصرف قرص «کلونازپام» گفت: آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است، قرصی که آخرش مرگ است.
خبرگزاری تسنیم: مرد جوانی که به خاطر خرید مواد مخدر با چاقو در پارک پمپ بنزین مسعودیه مرتکب قتل شده بود، دستگیر شد؛ وی در اعترافات خود با اشاره به مصرف قرص «کلونازپام» گفت: آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است، قرصی که آخرش مرگ است.

ساعت 7:45 صبح دیروز مسئولان بیمارستان رازی خبر مرگ مرد جوانی که پس از یک درگیری به این بیمارستان منتقل شده بود را به ماموران کلانتری 157 مسعودیه اعلام کردند.

دقایقی بعد، تیمی از مأموران انتظامی در بیمارستان حاضر شدند و در بررسی اولیه مشخص شد مقتول شامگاه 24 مهر ماه جاری با مرد جوانی داخل پارکی در منطقه مسعودیه درگیر و پس از جراحت به بیمارستان منتقل شده است اما به علت شدت جراحات وارده با ضربات چاقو، جان خود را از دست داد.

طی تحقیقات بعدی هویت عامل این قتل مشخص شد که مأموران برای دستگیری وی به منزلش مراجعه کردند اما متهم در خانه نبود همچنین برادر متهم این پرونده در اظهاراتش به مأموران گفت: اواخر دیشب برادرم به خانه آمد و عنوان کرد که با مرد جوانی داخل پارک به دلیل خرید و فروش مواد مخدر درگیر شده و با ضربات چاقو او را از پای درآورده است؛ برادرم وسایلش را از منزل جمع‌آوری کرد و از اینجا گریخت.

با اعلام مراتب این قتل به محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران، وی دستور انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی و دستگیری قاتل این پرونده را صادر کرد تا اینکه روز گذشته متهم اصلی این نزاع مرگبار دستگیر و پیش از ظهر امروز به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

متهم این پرونده در اظهاراتش به محسن مدیرروستا؛ بازپرس پرونده گفت: چندین سال قبل پدر و مادرم فوت کردند و من پیش برادرم زندگی می‌کردم؛ حدود 8 سال است که شیشه مصرف می‌کنم و قرص «کلونازپام» مصرف می‌کنم، شب وقوع قتل به پارک پمپ بنزین مسعودیه رفتم و قصد داشتم از دوستانم شیشه بخرم در همین حین مقتول آنجا آمد و به فروشنده مواد مخدر گفت که به من شیشه ندهد؛ من نیز به مقتول گفتم این موضوع به تو ربطی ندارد و همین باعث آغاز درگیری بین من و مقتول شد.

وی ادامه داد: در ابتدای درگیری، مقتول تیغ موکت‌بری برایم کشید که من جاخالی دادم اما او دو، سه ضربه به من زد و مجداً مقتول قصد داشت که مرا بزند که ناگهان به زمین خوردم و در داخل چاله‌ای افتادم در آن لحظه مقتول خودش را روی من انداخت و چاقویی که در دستانم بود به بدنش خورد؛ زمانی که ما را جدا کردند متوجه شدم مقتول زخمی شده و خونریزی دارد بعد از آن نیز از محل دعوا رفتم و حاضران در صحنه، او را به بیمارستان بردند.

این مرد جوان در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: بعد از دعوا به خرابه‌ای در خیابان شیرازی در مسعودیه رفتم و آنجا خوابیده بودم که توسط ماموران دستگیر شدم؛ مواد مخدر مرا از دنیا بی‌خبر کرد حتی سر قبر پدرم نیز نمی‌رفتم. پیش از این نیز بابت مصرف مواد، زندان بودم؛ آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است قرصی که آخرش مرگ است.

بازپرس پرونده پس از شنیدن اظهارات این متهم، وی را برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار داد.منبع: سیمرغ
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
دهقان نسب: مگر قحط الرجال آمده است که غیر سینمایی ها در سینما مدیریت می کنند؟/ رأس مشکلات سینماگران بیکاری، بی بیمه ای و بی مسکنی است
قتل مرموز زن ایرانی و خودکشی مرد آمریکایی
استخدام کارمندروابط عمومی وامور فرهنگی درانجمن اهدای عضو ایرانیان
ظریف تهران را به مقصد مسکو ترک کرد
کلیپ فیلم سوپ مرغ و تره فرنگی + پخش
نمونه مدل مانتو خانم آنا نعمتی، نازنین بیانی و مرجانه منتخب در نمایش اختصاصی متولد ۶۵ (۵ عکس)
(تصاویر)جشن فارغ التحصیلی دانشجویان در لیبی در خرابه های دانشگاه بنغازی
(تصاویر)جشن فارغ التحصیلی دانشجویان در لیبی در خرابه های دانشگاه بنغازی
عکسی جالب از بیل گیتس در 18 سالگی و 61 سالگی
گریم رضا کیانیان و رویا نونهالی، بازیگران جدید "شهرزاد 2"
پیام تبریک اوباما بمناسبت ازدواج فریال گواشیری دستیار ایرانی اش+تصویر
تکنیک های تعجب آور و غریب برای ترمیم پوست بدن
کلیپ فیلم ویدیو ورزش سه حواشی صعود تیم ملی جوانان به جام جهانی – ورزش۳
کیلیپ فیلم ویدیو ورزش سه ۱۰ گل برتر دیدارهای دورتموند شالکه
مغز مثل پوست بدن سالمند می شود
بوتولیسم مرگبارترین نوع مسمومیت غذایی
پلیس داکوتا ۱۴۱ بومی آمریکایی را بازداشت کرد
اتحادیه عرب، سازمانی متشکل از دولت ها نه ملت ها
پوتین:روسیه چاره ای جز پاکسازی لانه تروریستها در حلب ندارد
انیمیشن «ناسور» در بازگویی داستان تاریخی و دینی اش و همچنین استفاده از قابلیت های انیمیشن سازی بسیار موفق عمل کرده است
تبلیغات