هکر ها به بازی بتلفیلد ۱ هجوم کردند


با دیگران به اشتراک بگذارید

هکر ها به بازی بتلفیلد ۱ حمله کردند

تصویر و عکس هکر ها به بازی بتلفیلد ۱ هجوم کردند

طبق گزارش هایی پیش از اینکه بتلفیلد ۱ به طور مجلسی عرضه شود هکرها با ارائه چیت هایی به استقبال این بازی رفته اند تا با هک آن خودی نمایان کنند و سر و صدایی را در جهان بازی به راه اندازند.

به گزارش کلیک، در حال حاضر بتلفیلد۱ قابل دانلود است و کاربران قادر هستند ۱ هفته پیش از تاریخ انتشار مجلسی، این بازی را آزمایش کنند. اما هنوز رسما این بازی انتشار داده نشده است.  با این وجود به چشم مییاید که هکر های ماهر به پیشواز این بازی رفته اند تا خودی نمایان کنند و اسم و مجلسی برای خود رقم بزنند.

به گزارش PC Gamer، یکی از گیمر های Battlefield 1 درباره تجربه ای که در لحظات ابتدایی این بازی داشته نقل کرده است:

این اتفاق در مپ Amiens برایم افتاد. در حالت هجوم و پاسداری. در قسمتی از گوشه مپ کشته شدم که قادر هستم نقل بکنیم کشتن من در آن زاویه غیر امکان داشت. لحظاتی از تعجب شوک زده شدم. اولین تجربه ام در این مپ بود که این پیش آمد. با خود نقل کردم شاید یک لگ یا باگ بوده است که از آن خبر نداشته ام. اما برای دفعه سوم یا چهارم از دیواری تیر ماه خوردم که نفوذ به آن امکان پذیر عدم و متوجه شدم که وال هک و چیت هایی برای بازی ساخته شده است.

اینکه چندین نفر در حال حاضر به چنین چیت هایی دسترسی دارند مشخص نیست. اما بعضی معتقدند که این شکایتی نا به مکان بوده و نکته حمایت قرار نگرفته است. اما گزارش هایی مبنی بر چیت و وال هک در نسخه بتا نیز به چشم می خورد.  آنچه مشخص است آمادگی هکرها برای هجوم به هر بازی تازه ای  است که وارد بازار می شود.

نکته جالب اینجاست که چندی پیش، یک هکر با انتشار یک ویدیو، بخشی از کار خود برای هک این بازی را توضیح داده بود. در ساعات اولیه انتشار نسخه بتا نیز کمپانی الکترونیک آرتز نیز اعلام کرد که در وقتی مشخص ۱۳٫۲ میلیون گیمر از بازی به بیرون رانندگی شدند و دقیقا مشخص نیست که چندین نفر از این تعداد، کاربر Pc بوده اند.

–با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز–

گردآورنده : ايرانبانو ه.

امنیت در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چندان گريستم که هر کس که برگذشت
««« »»»
در اشک ما چو ديد روان گفت کاين چه جوست

هکر ها به بازی بتلفیلد ۱ هجوم کردند

TT / 52 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال