حملات میرای را اینترنتی ببینید


با دیگران به اشتراک بگذارید

حملات میرای را آنلاین ببینید

تصویر و عکس حملات میرای را آنلاین نگاه بکنید

محققین امنیتی MalwareTech یک نقشه آنلاین ساخته اند که هجومهای بات نت Mirai را در سر تا سر دنیا نمایان میکند.

به گزارش کلیک،  بات نت Mirai مسئول یکی از قوی ترین حملات DDoS بوده  است. محققین همچنین تاکید کردند که لغت عبور پیش فرض سیستم های اینترنت اشیا را با عبارات عبور دیگر جایگزین کنند.

بدافزار Mirai، بات نت اینترنت اشیا که وب‌سایت Krebs On Security را فلج کرده و یک حمله سنگین DDoS روی پیشنهاد کننده خدمات OVH به انجام رسانده، توسط یک هکر به طور عمومی انتشار داده شده است.

هرچند Mirai بزرگ ترین بات نت وجود نمی دارد اما مسئول یکی از بزرگ ترین  حملات DDoS خبر داده شده تا کنون است. این بدافزار با انتشار از طریق سرورهای telnet با ۶۲ لغت عبور پیش فرض نا امن گسترش میابد. این بات نت ها معمولا به دوربین های اینترنتی متصل شده و سایر سیستم های هوشمند وارد می شوند.

 انتشار کد Mirai یک رویداد اصلی برای محققین امنیت بوده است. برای مدد به افراد عادی، نگاه کردن مقیاس این بدافزار و فعالیت آنلاین آن، این نقشه ساخته شده است و وقت قرار می داری انتشار آن را نمایان میکند.

malwareTech جزییاتی در رابطه با نحوه کارکرد Mirai نیز انتشار داده است. اسکنرهایی که سرورهای lots بهره میگیرند نیز در معرض خطر هستند. شرکا مالور تک نقل میکنید با گسترش بهره گیری از اینترنت اشیا، حملات DDoS نیز شایع خواهند شد. وقت آن رسیده است که شرکت های سازنده، این دستگاه را با عبارات عبور پیش فرض ارسال نکنند و آن را با لغت عبور تصادفی جایگزین کنند.

*******************

متن از : پويا ط.

امنیت در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از فريب نرگس مخمور و لعل می پرست
««« »»»
حافظ خلوت نشين را در شراب انداختی

حملات میرای را اینترنتی ببینید

TT / 60 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال