معرفی هشت استارتاپ که با حل مشکلات بزرگ، خبر ساز شده اند


معرفی هشت استارتاپ که با حل مشکلات بزرگ، خبر ساز شده اند

در این پست از تکرا، هشت استارتاپ که با حل مشکلات بزرگ، خبرساز شده اند را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید در کسب و کار خود از تجربه آنان استفاده کنید.

آیا می خواهید به عنوان یک استارتاپ ، رشد سریع و موفقیت فوری را تجربه کنید؟ برای این که این موارد را داشته باشید، باید محصول جدیدی را به بازار ارائه دهید.
مطمئنا شرکت‌ها با پیروی از اصول آزموده شده‌ و ثابت صنعت خود، می توانند بهتر کار کنند؛ اما در این فضای رقابت بین‌المللی، باید چیزهایی کاملاً منحصربه‌فرد و کاملا عظیم داشته باشند تا مشتری را جذب کرده و توجه آن را جلب کنند.
در اینجا هشت استارتاپ که تجربه رشد سریع با انجام همین کار را داشتند، معرفی می کنیم که با حل مشکلات بزرگ جذابیت ایجاد کرده اند.

آشنایی با هشت استارتاپ ایجاد کننده موج با حل مشکلات بزرگ

۱. Import.io

مشکل: صفحات وب پر از داده هستند امّا برداشتن آن ها به صورت دستی بوده و همواره زمان‌بر است.
راه‌حل ارائه شده توسط استارتاپ: استفاده از Import.io، یک ابزار است که به شما این اجازه را می دهد که داده را از وب سایت‌ها گرفته و در مدت کمتر از یک دقیقه، بدون نیاز به برنامه نویسی یا آموزش مورد نیاز، آن‌ها را به یک جدول سازمان‌یافته و یا یک API ساخت یافته، تبدیل کنید. بر اساس گزارش وب‌سایت، این ابزار در هر چیزی از پروژه‌های اطلاعات شخصی گرفته تا خلق برنامه‌های کاربردی، داده نگاری، جمعیت پایگاه داده، تجزیه و تحلیل رقابتی و موارد بیشتر دیگری کاربرد دارد.

۲. IFTTT

مشکل: دستگاه‌های زیادی به اینترنت متصل هستند، اما چیزی برای متصل کردن تمام این دستگاه‌ها به یکدیگر وجود ندارد.
راه‌حل ارائه شده توسط استارتاپ: IFTTT (اگر این شد، آنگاه آن) این امکان را به شما می‌دهد که یک سری اقدامات متوالی مشخص را طوری برنامه ریزی کنید که با یک بار انجام مرحله ی اول، بقیه ی موراد به‌ طور خودکار و اتوماتیک رخ دهد. IFTTT با افزودن قابلیت های اضافی و با دستگاه‌هایی که هر روز بیشتر و بیشتر می‌ شود، به‌سرعت در حال تبدیل‌شدن به یک ابزار قدرتمند است. این ابزار هم‌اکنون ۲۳ گزینه ی مختلف شامل لامپ‌های فیلیپس هیو، محصولات نست و «هاب‌های هوشمند خانگی ریوالو» را پشتیبانی می‌کند. IFTTT شامل دستورالعمل هایی است که همه‌چیز از اشتراک‌گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی تا روشن شدن چراغ‌ ها وقتی شما وارد خانه می شوید را به اجرا می گذارد.

۳. Gigya

مشکل: «داده های بزرگ» اطلاعات زیادی را درباره مشتریان شرکت ‌های بزرگ فراهم می‌آورند، اما بیرون کشیدن آمار معنی دار واقعی از میان این شلوغی بسیار دشوار است.
راه‌حل ارائه شده توسط استارتاپ: Gigya که یک شرکت مدیریت داده است، نرم‌افزاری را فراهم کرده که به شرکت های بزرگ کمک می‌کند تا مشتریان شان را شناسایی کرده و به‌صورت آنلاین با آن‌ها ارتباط داشته باشند. با داشتن مشتریان همچون وال مارت، آدیداس، پپسی، تامی هیلفیگر و بسیاری دیگر، جای تعجب ندارد که ارزش این شرکت به‌زودی از یک میلیارد دلار هم فراتر برود.

۴. When I Work

مشکل: بیشتر صاحبان کسب و کار برای مدیریت کارمندان ساعتی، هنوز هم برنامه کار آنان را با استفاده از برنامه هایی هم چون اکسل یا حتی بدتر از آن، با کاغذ و قلم مدیریت می کنند که روشی فوق العاده ناکار آمد برای برنامه ریزی و ارتباط برقرار کردن با کارمندان است.
راه‌حل ارائه شده توسط استارتاپ: When I work یک برنامه کاربردی برنامه ریزی و حضور و غیاب کارمندان است که می تواند برای کارفرمایان در زمان صرفه‌جویی کند. این برنامه کاربردی از ترکیب خلاقانه ی فناوری ‌های ارتباطی مشترک شامل وب، برنامه های کاربردی موبایل، پیام های متنی، رسانه ‌های اجتماعی و پست الکترونیک استفاده می‌کند که گروه‌ها را کاراتر کند و آن‌ها را پاسخگو تر می سازد. مدیران با استفاده از این برنامه کاربردی می توانند از هرجایی برنامه کاری را مدیریت کرده و کارمندان هم می‌توانند از طریق گوشی هوشمندشان در چند ثانیه درخواست مرخصی و یا تغییر شیفت کنند.

۵. Fastly

مشکل: وقتی یک خبر منتشر می شود و سایت‌ها نیاز به‌روزرسانی محتوای خود دارند، نسخه ی قدیمی ‌تر خبر در آن جا باقی مانده است و در فضای اینترنت جریان دارد. این باعث سردرگمی شده و موجب می شود تا سازمان ها غیر حرفه ای به نظر برسند.
راه‌حل ارائه شده توسط استارتاپ: با Fastly محتوای جدید به سرعت منتشر شده، اطلاعات قدیمی و منقضی شده را حذف کرده و حافظه‌های کش یا پنهان را فورا پاک‌ کنید. این شرکت در حال حاضر مشتریان بزرگ و به نامی شامل Pinterest، Twitter، Shazam و Guardian را مدیریت می کند. تمایز اصلی که Fastly ارائه کرده، در سرعت این به ‌روزرسانی‌هایی که ایجاد کرده است. تا به امروز، به خاطر داشتن فناوری نوآورانه منتصب این شرکت، ارزش آن در سرمایه ریسکی از ۵۰ میلیون دلار فراتر رفته است.

۶. Zimperium

مشکل: امنیت دستگاه‌های موبایل یک نگرانی رو به رشد است، و بیشتر محصولات امنیتی تمرکزشان منحصرا روی قفل کردن تلفن برای پیشگیری از استفاده‌ غیرمجاز است.
راه‌حل ارائه شده توسط استارتاپ: روش منحصربه‌فرد Zimperium ، حفاظت از اطلاعاتی است که توسط دستگاه منتقل می شود و یا روی آن ذخیره‌ شده است. این امنیت سبب شده کارمندان، دستگاه تلفن همراه داشته باشند و موجب شده اطلاعات کسب و کار، آسیب‌پذیری کمتری در برابر هکرها و دیگر حملات بیرونی داشته باشند.
این شرکت علاوه بر این، حسابرسی امنیتی را برای تشخیص سطح خطر شبکه یک شرکت‌ عرضه می‌کند و امکان اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع هک را می دهد.

۷. ZenPayroll

مشکل: وقتی که زیرساخت ‌ها و یا ابزارهای منابع انسانی به میان می آیند، اغلب شرکت ‌های کوچک ‌تر در برابر کسب و کارهای بزرگ تر به زحمت خود را حفظ می کنند.
راه‌حل ارائه شده توسط استارتاپ: Zenpayroll با ارائه یک روش ساده و مقرون ‌به ‌صرفه برای مدیریت همه ابعاد فرایند پرداخت کمک می کند تا حضور در عرصه برای کسب و کارهای کوچک هموار و مساوی شود. از محاسبۀ مالیاتی گرفته تا پرداخت‌ ها و سپرده ‌های مستقیم، ZenPayroll کمک می ‌کند تا شرکت‌ های کوچک هم مانند شرکت‌ های بزرگ کارایی داشته باشند. از مزایای این عرضه آن است که رفع نکات یک سال گذشته باعث ارتقا و اجرای ارزش گذاری درست می شود. درنتیجه عجیب نیست که Zenpayrool موج هایی را برای راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب و کارهای کوچک ایجاد کند.

۸. FirstJob

مشکل: سایت های کاریابی حدود مدت زیادی است که وجود دارند و همه شغل هایی که ارسال شده اند و هر درخواست دیگر، شبیه به هم به نظر می رسند. هیچ راهی وجود ندارد که به درستی بفهمیم چه کسی از روی اطلاعات نوشتاری و رزومه‌های یکنواخت و خسته کننده همان فرد مورد نظر ماست.
راه‌حل ارائه شده توسط استارتاپ: FirstJob این امکان را به جویندگان کار می ‌دهد تا پروفایل های داوطلبی جذاب که پر از رنگ و عکس چهره است را برای خود تنظیم کنند. موقعیت های کاری که در این ‌سایت لیست می‌شوند به‌طور خاص روی داوطلبان نسل هزاره تمرکز کرده و درباره شرکت آگهی‌دهنده، اطلاعاتی این چنینی مثل فرهنگ و سبک اداری فراهم می کند. FirstJob با بیش از ۳/۱ میلیون کاربر، یک ایده ارائه می دهد که سایت های کاریابی باید با چه سبکی اداره شود.
برای رشد سریع و تبدیل شدن به یک موفق واقعی، شرکت ها نیاز دارند یک مشکل عمده را پیدا کنند و آن را با یک روش جدید حل کنند. این هشت شرکت استارتاپ این کار را دقیقا انجام دادند و در صنعت خود موج ایجاد کردند و نتیجه آن پاداش و موفقیت بوده است.

.

منبع: entrepreneur

این مطلب در سایت "تکرا" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال