شروع به کار بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی خاورمیانه


با دیگران به اشتراک بگذارید

آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه فناوری خاورمیانه

نمایشگاه جیتکس که به‌عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تکنولوژی خاورمیانه شناخته می‌شود، در دبی شروع به فعالیت کرد.
وب سایت سایبربان: نمایشگاه جیتکس که به‌عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تکنولوژی خاورمیانه شناخته می‌شود، در دبی شروع به فعالیت کرد.
جیتکس ۲۰۱۶

دوره‌ی ۳۶ نمایشگاه تکنولوژی جیتکس (Gitex1) با حضور ۴ هزار غرفه دار و در «سازمان آّبادی سیلیکون دبی۲» که به عنوان بدنه ی نظارتی «آبادی سیلیکون دبی ۳» شناخته می شود، کار خود را آغاز کرد. این نمایشگاه به عنوان بزرگ‌ترین بازار تبادل تکنولوژی خاورمیانه و آفریقا به حساب آمده و هر سال بیش از ۲۲ هزار مدیر از شرکت‌های گوناگون در آن حضور می‌یابند. همچنین از فورچون ۵۰۰(۴Fortune 500) در آن شرکت کرده و از ۱۴۴ کشور گوناگون در آن حضور پیدا می‌کنند و در هر دوره بیشتر از ۱۴۴ هزار نفر از آن بازدید می‌کنند.
نمایشگاه جیتکس محلی عالی برای شرکت‌های جدید تأسیس و فناوری‌های نوین است به شمار می‌آید و این شرکت‌ها فرصت پیدا می‌کنند تا تصورات مردمان در رابطه با زندگی واقعی با بهره گیری از تکنولوژی را تحت تأثیر خود بگذارند.

در نمایشگاه مذکور محصولات متنوعی مانند ماشینی که با چاپگر سه‌بعدی به وجود آمده، محصولات حقیقت جایزی، حقیقت اضافه کرده، پهپاد و روبات به اکران قرار داده می‌شود. نمایشگاه جیتکس از ۱۶ اکتبر شروع شده و تا بیستم همین ماه ادامه پیدا می‌کند.
___________________________________

۱- Gulf Information Technology Exhibition
۲- Dubai Silicon Oasis Authority/ DSOA
۳- آبادی سیلیکون دبی در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد و وسعتی معادل ۷.۲ کیلومتر مربع دارد. این جا یک منطقه‌ی آزاد تجاری و پارک تکنولوژی متعلق به دولت است.

۴- فورچون ۵۰۰، لیستی از ۵۰۰ عدد از بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی از نظر درآمدزایی است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال