کنسرت‌ها فقط آهنگ گوش دادن و کف زدن نیست، دختر و پسر معصیت و گناه می‌کنندامام جمعه شهرکرد:

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: کنسرت های موسیقی با شرایطی که امروز در کشور برگزار می شود، به طور واقعی آفت دین و فرهنگ انقلابی جامعه است.

 به گزارش ایرنا

حجت الاسلام محمد علی نکونام در نشست ماهانه ائمه جمعه استان افزود:به کنسرت های موسیقی به عنوان اینکه یک عده دور هم جمع می شوند و یک آهنگی گوش می کنند و کفی هم زده می شود، نگاه نکنید بلکه کنسرت هایی که امروز شاهد برگزاری آن هستیم اگر در موسیقی آن هیچ حرام و گناهی وجود نداشته باشد که متأسفانه موسیقی آن هم در بسیاری از مواد حرام است، در حواشی این کنسرت ها و اجتماع دختر و پسر شاهد گناه و معصیت هستیم و این ها برکسی پوشیده نیست.

وی با تاکید بر این که یقین داشته باشید که کنسرت های موسیقی سوغات غرب است، افزود: اگر وضعیت برگزاری کنسرت های موسیقی به همین شکل ادامه پیدا کند طولی نخواهد کشید که کنترل و هدایت آن به طور کامل از دست خارج می شود، کما این که در حال حاضر نیز نمی توانند آن را کنترل کنند و بتدریج همان مسامحه ای که نسبت به حجاب صورت گرفت و چادر به عنوان حجاب برتر کنار گذاشته شد و ضایعات فراوانی را بر جامعه تحمیل کرد با مسئله کنسرت ها پیش خواهد آمد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان در جمع بندی این بخش از سخنان گفت: کنسرت های موسیقی را که امروز در کشور با این شرایط نامناسب برگزار می شود به عنوان یک آفت قلمداد کنید و نسبت به این مساله و در مجموع مسائل فرهنگی حساس باشیم و تقوا را ملاک و معیار کارها قرار دهیم.
حجت الاسلام نکونام در ادامه مساله کاهش جمعیت کشور را یکی از دغدغه های جدی دلسوزان نظام به ویژه رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: پیرشدن جمعیت کشور یک ضایعه و یکی از آفت های جدی برای انقلاب اسلامی است که همه باید نسبت به آن حساس باشند.
امام جمعه شهرکرد، با اشاره به رشد جمعیت در طی سال های اخیر خاطرنشان کرد: پس از تذکر جدی رهبر معظم انقلاب به مسئولان برای جلوگیری از کاهش جمعیت و پیرشدن جامعه و اقداماتی که در این خصوص صورت گرفت، شاهد رشد جمعیت هستیم که این خود بیانگر این است که کار و تلاش در این عرصه بی نتیجه نخواهد ماند و جواب مثبت خواهد داد.
حجت الاسلام والمسلمین نکونام، رعایت تقوای الهی در همه أمور را یک اصل دانست و گفت: مراقب باشیم توصیه به تقوا که در آغاز هر خطبه نماز جمعه خودمان و مردم را به آن تذکر می دهیم به یک شعار تبدیل نشود بلکه بکوشیم خودمان پیش از مردم عامل به تقوای الهی باشیم.

برچسب ها :

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال