امکان دسترسی به نمایندگی مجاز تنها با خودروی آفرود!


جیپ برای بزرگداشت هفتاد و پنجمین سالگرد تأسیس برند خود و همچنین نشان دادن میراث آفرود این شرکت اولین نمایندگی مجاز سیار خود را بازگشایی کرده است. اما نکته‌ جالب این است که تنها با یک خودروی آفرود 4×4 می‌توان به این نمایندگی دسترسی پیدا کرد!

به گزارش پدال، این نمایندگی به مدت سه روز در منطقه یورک شایر بازگشایی شده و در لبه‌ صخره‌ای که مشرف به دریای شمال بوده واقع شده است.

امکان دسترسی به نمایندگی مجاز تنها با خودروی آفرود!

مسئول ارشد جیپ انگلستان می‌گوید: جیپ تاریخچه‌ای طویل و درخشان در آفرود دارد. در هفتاد و پنجمین سالگرد تأسیس این برند که نقطه عطفی برای ماست به نظر می‌رسد که نشان دادن اینکه خودروهای ما می‌توانند هر جایی بروند و هر کاری بکنند با این حال و هوا همخوانی داشته باشد بنابراین با افتتاح اولین نمایندگی پاپ آپ دنیا که تنها با یک خودروی 4×4 می‌توان به آن دست پیدا کرد این اتفاق را جشن می‌گیریم.

امکان دسترسی به نمایندگی مجاز تنها با خودروی آفرود!

جیپ از یکی از گرند چروکی‌های خود به منظور کشیدن نمایشگاه قابل جابجایی سه و نیم تنی به محلی در York Moors اقدام کرده است. در این مکان همچنین کل مدل‌های گرامی داشت هفتاد و پنجمین سالگرد و جیپ ویلیز مشهور حضور دارند.

با اینکه جیپ انتظار ندارد تجارتی در نمایندگی موبایل خود صورت پذیرد اما مردم در این مکان اطلاعات بیشتری درباره‌ی افتخارات خودروهای آفرود این برند کسب خواهند کرد.

۵۴۵۴

این مطلب در سایت "سیمرغ" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال