کمدی؛ کاش منقرض شده بودم


با دیگران به اشتراک بگذارید

طنز؛ کاش منقرض شده بودم

پوریا عالمی در روزنامه شرق نگاشت:
به بابای سوفیا نقل کردم: نگاه بکن من از رؤسای‌جمهور دنیا الگو می‌گیرم؛ مثلا همین دیروز همسر رئیس‌جمهور نیجریه از عملکرد محمد بوهاری، نقد کرده و محمد بوهاری، رئیس‌جمهور نیجریه، در واکنش به انتقادات همسرش نقل کرده: «من نمی‌دانم همسرم به کدام حزب تعلق‌خاطر دارد، اما می‌دانم او متعلق به آشپزخانه، هال و دیگر اتاق‌های خانه است».
من اطمینان می دارم چنانچه مسیر یک رئیس‌جمهور را گذرانم می‌توانم یک رئیس‌جمهور بشوم. برای همین می‌خواهم شما آگاهی بدارید که سوفیا در زندگی من نقش اهمیتی می داری دارد و به‌همین‌دلیل در زندگی‌ام خیلی خوب جاسازی‌اش خواهم کرد. بابای سوفیا گفت: خاک تو سر جهان‌سومی‌ات. برخوردت با زن‌ها خیلی زشت است. به چه نحوی اصلا آمدی خواستگاری؟ زنگ می‌زدی به یکی از این دفاتر خدماتی برات آشپز و هوم‌ورکر می‌فرستادند.
تو، هم بی‌ادبی، هم الگوهای غلط توی زندگی‌ات انتخاب می‌کنی. فرزند تو باید از کشورهای مترقی دنیا الگو برداری؛ مثل ایالات متحده. نقل کردم: راستش من از جناب دونالد ترامپ خیلی دارم الگو می‌گیرم. منتها روم نمی‌شود. به نظر من رویکرد ترامپ به بانوان مایه مباهات است. واقعا چنانچه شما قبول داشته باشی، من در برخورد با بانوان شروع به دستورالعمل ترامپ کنم. واقعا نمی‌دانستم بابای سوفیا این‌قدر روشنفکر است. دست شما درد نکنه. من خوبم مشغول شم و برخورد ترامپی کنم؟ بابای سوفیا گفت: بی‌ادب. تو هم با این الگوهای درب‌وداغونت.
نمی‌توانی مکان خارجی‌ها از همین داخلی‌ها الگو بگیری؟ نقل کردم: آهان. یک‌بار تلویزیون یک مجری را نمایان کرد که رمانتیک برای یک مجری دیگر که همسرش بود، شعر خواند و پس از چندماه، زن مجری یک تصویر و عکس انتشار داد که آقای مجری زده بود طرف را بادمجان‌کاری کرده بود. خوب است از این الگو بگیرم و سوفیا را بزنم؟ بابای سوفیا گفت: نه. نقل کردم: یک مجری دیگر هم بود که برای تحکیم خانواده رفته بود توی کیش یک خانواده دیگر تهیه کرده بود.
می‌خواهید بروم کیش خانواده‌سازی کنم؟ بابای سوفیا گفت: نه. نقل کردم: هوووم… آن مجریه که قرار نداد همسر ورزشکارش برود خارج رقابت بکند، اما زمانی توی کشور برزیل مسابقه بود خودش رفت و از مسابقات دیگران گزارش تفصیلی داد، چی؟ بابای سوفیا گفت: نه. نقل کردم: پس من با این حالت ازدواجی که دارم، به عنوان یک فوت شد کلاسیک، درباره ارتباط با بانوان از کی الگو بگیرم؟بابای سوفیا گفت: از دایناسورها.نقل کردم: ولی آنها که منقرض شده‌اند.بابای سوفیا گفت: آفرین. پس نکته‌اش را گرفتی.

___________________________________

تهیه و تدوین : شروين س.

جک و خنده بازار در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتی از حافظ ما بوی ريا می‌آيد
««« »»»
آفرين بر نفست باد که خوش بردی بوی

کمدی؛ کاش منقرض شده بودم

TT / 73 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال