کمدی؛ رمزگشایی از راننده وانت پرسر و صدا!


با دیگران به اشتراک بگذارید

طنز؛ رمزگشایی از راننده وانت جنجالی!

پیمان مقدم در روزنامه کشورمان نگاشت:

نمی‌دانیم شما عکس و تصویر وانت پیکانی سفیدرنگ را که از خیابان عمده وارد کوچه‌ای ورود ممنوع شده و به شکلی دیوانه وار خود را به ماشین های مسیر می‌کوبد تا راه را گشاید دیده‌اید یا نه؟ در روزهای گذشته این فیلم در فضای جایزی دست به دست می‌شد و گمانه زنی‌های بسیاری درباره هویت رانندگی کننده ابراز شد. این که طرف محکوم نفرت می دارد، سارق بانک است یا حال عادی نداشته و… ما از آنجایی که بنا نداریم نظرات کشکی بدهیم قضیه را خوب موشکافی کردیم:

۱- شاید رانندگی کننده وانت از پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری بوده و خبر داشته که زمین زیر کوچه مزبور سست و در آستانه نشست و فروریختن است. شاید وانت هم متعلق به شهرداری بوده و طرف هراس داشته که در صورت نشست زمین مجبور است خسارت وانت را هم از جیب بدهد. به‌همین دلیل به‌صورت جنون آمیزی تلاش می‌کرده جان و مالش را بردارد و بگریزد که خب به طورکل معادلاتش غلط بوده و گند بالا آورده…
۲- شاید رانندگی کننده رامین رضائیان بازیکن مغضوب پرسپولیس بوده که هر کاری می‌کند مربی در مخلوط مکانی برایش ندارد. جدید بعد از آخرین بازی پرسپولیس هم جناب مربی نقل کرده بروید از مربی تیم ملی سؤال بکنید که چرا فلانی بازی می‌کند. رامین هم زمانی این جمله را شنیده زمین و وقت دور سرش چرخیده و پریده پشت نخستین خودروای که دم دستش بوده و رفته تا از سرمربی تیم ملی پرسد.
۳- شاید رانندگی کننده یکی از مدعیان تصدی پست وزارت ارشاد بوده. در حالی که هنوز نه به بار است و نه به دار و جناب وزیر هم فرموده‌اند که بعداً معلوم می‌شود، برخی دوستان خیلی عجله دارند که گزینه احتمالی باشند. پس بعید نیست سوار وانت شده تا بلکم زودتر خودش را به پاستور برساند و همزمان با گوشی تلفن همراه اخبار را مرور می‌کرده که این‌طور به در و دیوار کوبیده و حواسش نبوده.
۴- شاید رانندگی کننده مذکور سردبیری بوده که آنقدر از مطلب درج شده در نشریه‌اش عصبانی است که همه عابران پیاده و سواره را نگارنده آن مطلب می‌دیده و دوست داشته سر به تن‌شان نباشد. البته خوب تر بود سردبیر محترم پیش از سوار شدن پشت پیکان وانت، مطلب را دقیق‌تر می‌خواند و جلوی چاپ را می‌گرفت.
۵- شاید رانندگی کننده وانت جناب فریبرز عرب نیا بوده. آنقدر که این روزها رسانه ملی مختارنامه و مشتقاتش را انتشار مجدد کرده، دود از کله جناب‌شان بلند شده. با توجه به این که استاد عرب نیا به تازگی هم فرموده‌اند تا مدیران فرهنگی دولت فعلی از بالا به پایین بر سر کار باشند در هیچ فیلمی بازی نمی‌کند، دیگر عنان اختیار از کف داده و همچون مختار بر پشت مرکب سفید نشسته تا خودش رأساً مدیران خاطی را تنبیه کند.
مورد انحرافی: جناب پروفسور سمیعی با تشکر از همه کاربران فضای جایزی اعلام کرده‌اند که داده تازه‌ای به دانش‌شان اضافه شده چرا که تا به حال اصلاً نمی‌دانستند پیکان وانت هم وجود دارد؛ فکر می‌کردند فقط پراید و سمند وانت شده اند! ایشان فرموده‌اند که رانندگی کننده وانت به دلیل یاد گرفتن این معلومات جدید، ایشان را بنده خود ساخته و یک قول جراحی مغز و اعصاب مهمان پروفسور هستند.

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد —

نگارش از : مهتاب ذ.

جک و خنده بازار در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز رهم ميفکن ای شيخ به دانه‌های تسبيح
««« »»»
که چو مرغ زيرک افتد نفتد به هيچ دامی

کمدی؛ رمزگشایی از راننده وانت پرسر و صدا!

TT / 60 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال