کمدی؛ اجرای طرح اتومبیل بی سه شنبه ها!


با دیگران به اشتراک بگذارید

طنز؛ اجرای طرح خودروی بدون سه شنبه ها!

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نگاشت:

یک نقشی اخیرا افتتاح شده به نام سه شنبه‌های بدون خودرو. خب مردمان از این طرح خیلی استقبال کردند و عملا طرح را به «ماشین بدون سه‌شنبه‌ها» عوض کردند.نمونه‌اش هم همان ویدئوی سرشناسی بود که یک رانندگی کننده وانت محترم وارد یک خیابان فرعی یک‌طرفه شد و همه ماشین‌های داخل خیابان را به صورت اساسی مورد عنایت قرار می‌دهد. در خبرها نیز اعلام شده که رانندگی کننده عزیز وانت دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد است و به نظر می‌رسد که ایشان روی موضوع پایان نامه خود در رابطه با «سه شنبه‌های بدون خودرو» فعالیت کرده، منتها روش تحقیق این بزرگوار قدری خشن و فیزیکی بوده است.

با ادامه این روند قبل بینی می‌شود که مردمان از به وحشت افت مال و جان خود طرح «تمام روزهای بدون خودرو» را هم اجرا کنند تا از دست عزیزانی که رانندگی را با فنون کشتی کج اشتباه گرفته اند، در امان باشند. هرچند از آنجایی که ما عادت داریم نیمه پر لیوان را بینیم (که معمولا نیمه پر ندارد!) باید به کارخانه تولیدکننده این وانت تبریک عرض کرده و از خط تولید این عزیزان قدردانی مبسوطی به عمل آوریم.
اگه شما ویدئو را بینید این وانت با حدود دوازده خودرو تصادف می‌کند و هیچ اتفاقی هم برای آن نمی‌افتد.در این میان یکی از هموطنان که مخالف طرح «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» است دارد با تمام توان خود با لگد به شیشه سمت رانندگی کننده این وانت ضربه می‌زند اما شیشه نمی‌شکند و رانندگی کننده همچنان داخل خودرو به اجرای طرح «کلا بدون خودرو!» اصرار می‌ورزد و ماشین همچنان سرپا باقی مانده و نهایتا با یک صافکاری کنار اتوبانی و بدون رنگ تهیه خواهد شد.
اما این که برخی اعلام کرده‌اند که این بزرگوار باید خسارت ماشین های دیگر را توجه کرد کند، انصافا موش و گربه عبید زاکانی را توی جیبش می‌گذارد. آخر کسی که به دلیل یک تماس کوچولو پا به فرار قرار داده و دوازده ماشین دیگر را هم لت و پار می‌کند، خسارت را از کجا بیاورد؟ به نظرم خوب تر است به دانشجویانی که پایان نامه خود را به انجام رسانده و آن را از میدان انقلاب خریداری نمی‌کنند، بیش از اینها احترام گذاریم!

****نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد****

نگارش توسط: سپند ا.

جک و خنده بازار در بخش سرگرمی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می ده که نوعروس چمن حد حسن يافت
««« »»»
کار اين زمان ز صنعت دلاله می‌رود

کمدی؛ اجرای طرح اتومبیل بی سه شنبه ها!

TT / 50 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال