http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بی بصیرتی، جهان اسلام را به آتش کشیده است

بی بصیرتی، جهان اسلام را به  آتش کشیده است

با دیگران به اشتراک بگذارید

بی بصیرتی، جهان اسلام را به آتش کشیده است

مدیر حوزه علمیه بوشهر نقل کرد: امروز با بی بصیرتی بزرگی در بین مسلمانان مواجه هستیم که متأسفانه دنیا اسلام را به آتش کشیده است.

تصویر و عکس بی بصیرتی، دنیا اسلام را به  آتش کشیده است

به گزارش خبرگزاری «حوزه»از بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین رضا خدری، امروز در جمع عزاداران مسجد امام جعفر صادق(ع) شهر چغادک، بصیرت و هوشیاری را یکی از خوب ترین درس های قیام امام حسین(ع) عنوان کرد و نقل کرد: باید این درس را به خوبی بیاموزیم؛ قصعاً یکی از عواملی که سبب قیام عاشورا شد عدم بصیرت کافی در بین مردمان بود وگرنه اگه این بصیرت در بین مردمان و مسلمانان بود و نیز آن ذکاوت و روشن نگاه کنی در بینشان موجود بود به آسانی سخن امام حسین(ع) را متوجه می شدند.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر اضافه کرد: بی بصیرتی عده زیادی از مردمان اصل قیام عاشورا را رقم زد؛ چناچه آنان تمیز بودند و طبق دین خدا عمل می کردند امام حسین(ع) هم نیازی به قیام نمی دید؛ چون امام حسین(ع) می دید غیر از قیام و آن هم قیام خونین چاره ای ندارد این قیام را شروع کرد چون چاره ای غیر از این نبود.

وی، شهادت را بالاترین افتخار در دنیا عنوان کرد و بیان داشت: امام راضی نیست امت پیغمبر دست به کشتن خود امام بزند چراکه این برای مسلمانان و جامعه بسیار خسارت دارد ولی چاره دیگری نبود.

حجت الاسلام خدری بیان داشت: خون امام حسین(ع) ملت را بیدار کرد و این روشنگری را برای تاریخ بوجود آورد که عده ای همیشه در طول تاریخ درس حق را بگیرند و طبق آن جلو بروند اگرچه اهل باطل همیشه هستند اما اگه قیام امام حسین(ع) نبود اهل حق دیگر نبود و حقی هم باقی نمی ماند اما قیام امام حسین(ع) باعث شد که حق در طول تاریخ خود را نمایان کند.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان این که امروز با بی بصیرتی بزرگی دربین مسلمانان مواجه هستیم که متأسفانه دنیا اسلام را به آتش کشیده است نقل کرد: ایالات متحده و اسرائیل برای خود ضیافت گرفتند که مسلمانان به جان هم افتادند. آنها زمانی فهمیدن که رقیب اسلام نمی شوند خوب ترین خوراک را در همین تشکیل گروه های تکفیری آگاهی داشتند.

حجت الاسلام خدری تصریح کرد: هیچ نیروی ارتشی رقیب اسلام نمی شود و در طول تاریخ هم هیچ نیروی قادر نبوده رقیب اسلام شود. تنها چیزی که قادر هست در مقابل اسلام بیاستدو کمر اسلام را بشکند، اسلام تقلبی است؛ استکبار به این نتیجه رسیدند که با اسلام قادر هستند اسلام را برطرف بکنند و مسلمانان را تحریک کنند.

وی تصریح کرد: امروز با بی رحمی تمام در جریان های تکفیری شاهد کشتار مسلمانان هستیم در صورتی که در اسلام هیچ وقت آن را نگاه نکردیم.

–انتها–

تهیه کننده : آفتاب ف.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو نافه بر دل مسکين من گره مفکن
««« »»»
که عهد با سر زلف گره گشای تو بست

بی بصیرتی، جهان اسلام را به آتش کشیده است

TT / 60 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
داستان زیبای لالایی
جزئیات طرح سازمان ملل برای حل فراگیر بحران یمن
عکس/ فواید داشتن لکسوس در تهران
استخدام بازاریاب بخش فروش درشرکت لوازم طبی ایران در۱۲استان
10 ماده طبیعی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی
انتظار فرهنگیان از وزیر جدید آموزش و پرورش
آغاز دور جدید مبارزه با قاچاق لوازم خانگی
دانلود آهنگ جدید معین راهبر غصه نخور
لیست نهایی 30 بازیکن کاندید شده برای کسب توپ طلای فیفا 2016
ارزش زباله‌های غذایی 60 درصد صادرات نفت
ضد بدافزار بومی پادویش گواهی ارزیابی امنیت گرفت
دانلود آهنگ جدید امیر بابایی مرز
استخدام کادر مالی و حسابداری در شرکت معتبر مبناتلکام
موفقیت رسانه ملی درجشنواره بین المللی طبیعت بلژیک
کارت هوشمند ملی المثنی ندارد
دانلود آهنگ جدید مسعود سیلانی باید از تو میگذشتم
کلیپ فیلم حکم سنگسار و استغفار کردن از داکتر ذاکر نایک
طرز تهیه بادمجان با سس پستو
عکس خاطره‌انگیز کارمندان مایکروسافت در سال 1978
چرا GPS حول کاخ کرملین درست کار نمی‌کند؟!
تبلیغات