طلاب جنت شهر میزبان ۵۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی


با دیگران به اشتراک بگذارید

طلاب جنت شهر میزبان ۵۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی

نشست آشنایی ۵۰۰ نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان جنت شهر با روند تحصیلی و تعلیمی مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا (س) این شهرستان با حضور طلاب و اساتید ان حوزه به انجام رسانده شد.

تصویر و عکس طلاب جنت شهر میزبان ۵۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی

به گزارش خبرگزاری «حوزه»از فارس، طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شهرستان جنت شهر، میزبان ۵۰۰ نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی مدارس این شهرستان به منظور آشنایی محصلین آموزش و پرورش با نحوه تحصیل و آموزش طلاب این مدرسه، به مدت ۲روز بودند.

زن علوی نیا مدرس حوزه در حاشیه این بازدیدها، با زبانی کودکانه محبت امام علی (ع) را برای دانش آموزان تشریح کرد و امام را به عنوان با ارزش ترین سرمایه معنوی برای انسان شناساند.

وی ادامه داد: یزیدیان به دنبال گرفتن محبت امام (ع) از مردمان بودند و تا حدودی با توجه کردن مادیات به آنان کامیاب شدند.

علوی نیا هم چنین در ادامه از چگونگی زندگانی حضرت رقیه (س) و حضرت علی اصغر (ع) و نحوه شهادت ایشان به ایراد سخن پرداخت و نقل کرد: همیشه باید دوستدار امام باشیم و با دشمن امام دشمن باشیم.

گفتنی است، در روز دوم این مهمانی دیدار، حجت الاسلام صادقی منش مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم در نگاه کن کودکان به ایراد سخنرانی پرداخت و در قالب یک قصه کودکانه ، شیعه را کسی شناساند که دوستدار اهل بیت و امام حسین (ع) باشد و در انتها وی در قالب یک بازی پرسش و جواب فعالیت های شایسته را به دانش آموزان حاضر شناساند.

انتهای پیام ۳۱۳/۴۴

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال