فرهنگ حسینی سدّی محکم در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن


با دیگران به اشتراک بگذارید

فرهنگ حسینی سدّی محکم در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن

مدیر مدرسه امام علی بن ابیطالب(ع) لارستان نقل کرد: فرهنگ حسینی سدّی محکم درمقابل تهاجمات دشمن است که باید به آن اهتمام فراوان گردد.

تصویر و عکس فرهنگ حسینی سدّی محکم در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن

به گزارش خبرگزاری «حوزه»از شیراز، حجت الاسلام سید علی اکبر موسوی، مدیر مدرسه امام علی بن ابیطالب(ع) شهرستان لارستان، امروز در نشست " بصیرت حسینی" که با حضور اساتید و طلاب به انجام رسانده شد، بیان داشت: یکی از اهرم های اصلی تبلیغ و اشاعه فرهنگ ناب شیعی، بهره گیری از اهرم عاشورا و ترویج فرهنگ سرخ حسینی است.

وی اضافه کرد: مدیران ارشد و میانی فرهنگی باید آگاهی بدارند هیچ اهرمی بعد از فطرت تمیز و خداجوی انسانها، کارآمدتر، اثرگذار تر و قبل برنده تر از اهرم عاشورا برای ترویج دین، انسانیت، اخلاق و مکتب اهل بیت(ع) وجود ندارد.

مدیر مدرسه امام علی بن ابیطالب(ع) با بیان این که فرهنگ حسینی، سدی محکم درمقابل تهاجمات دشمنان است، بیان کرد: آرمان حسینی و اندیشه ناب کربلایی، عاملی انگیزه ساز، حرکت آفرین و تغییر زاست که در عین ماندگاری و جامعیت از مهار و سرقت دشمن مصون می باشد.

حجت الاسلام موسوی نقل کرد: غفلت از این سرمایه بزرگ معنوی که در سراسر زندگی شیعیان و دوستان اهل بیت(ع) نفوذ دارد و همه دلها را در کمند جاذبه اش اسیر کرده، سبب رکود فعالیت های فرهنگی و رشد کم سرعت یا بازدهی پایین تبلیغات دینی می شود.

انتهای پیام ۳۱۳/۴۴

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال