مورینیو:بدون مالکیت توپ بازی با لیورپول را کنترل کردیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

مورینیو:بدون مالکیت توپ بازی با لیورپول را کنترل کردیم

خبرگزاری فارس: مورینیو:بدون مالکیت توپ بازی با لیورپول را مهار کردیم

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد نقل کرد:بدون مالکیت توپ بازی با لیورپول را در اختیار داشتیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد ژوزه مورینیو پس از تساوی بدون گل در ورزشگاه آنفیلد با لیورپول اظهارداشت:مییاندیشم این یک بازی بسیار سخت بود. البته بیشتر از ما برای آنها دشوار بود.به نظرم ما نبض بازی را برای وقت زیادی از بازی در اختیار داشتیم.نیمه اول که کاملا دست ما بود. در نیمه دوم هم دخه آ، ۲ مهار توپ بزرگ داشت.بازی کاملا چه از نظر تاکتیکی و شور و احساس تحت مهار کامل بود.ما احساسات خود و رقیب را مهار کردیم.روی گاز بزن آنجا تاثیر قرار دادیم.آنها مرتب در طول بازی بیان آزردگی می کردند.میاندیشیدند بازی راحتی دارند در حالیکه این طوری عدم. ما هم صاحب یک فرصت خیلی بزرگ توسط زلاتان شدیم.

او ادامه داد: آگاهی میداشتیم که برای آنها سخت است که گل بزنند.میاندیشیدیم گل بزنیم و حتی برنده بازی شویم.تمام تلاش خود را در ۲نیمه کردیم. اما فراموش نکنیم که آنها تیمی خوب هستند. ما مالکیت توپ کمتری داشتیم. البته هدف ما این عدم که با در اختیار داشتن توپ، بازی را تحت مهار داشته باشیم.

**************************

مطلب از : پگاه د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی جانان طلبی آينه را قابل ساز
««« »»»
ور نه هرگز گل و نسرين ندمد ز آهن و روی

مورینیو:بدون مالکیت توپ بازی با لیورپول را کنترل کردیم

TT / 38 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال