مورینیو: اگر ضربه زلاتان گل می شد به لیورپول شب بخیر می گفتیم/ جو ورزشگاه تحت تاثیر ما بود


با دیگران به اشتراک بگذارید

مورینیو: اگر ضربه زلاتان گل می شد به لیورپول شب بخیر می گفتیم/ جو ورزشگاه تحت تاثیر ما بود

سرمربی منچستریونایتد پس از تساوی تیمش حرف‌های جالبی زد.

عکس   مورینیو: اگر ضربه زلاتان گل می شد به لیورپول شب بخیر می گفتیم/ جو ورزشگاه تحت تاثیر ما بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو، سرمربی مشهور منچستریونایتد پس از تساوی بدون گل تیمش در خانه لیورپول از موضع قدرت حرف زد.

او حرف های خود را اینگونه شروع کرد: بازی برای هر ۲ تیم و مخصوصا لیورپول خیلی سخت بود. مدت زیادی کنترل بازی را در دست داشتیم. دخئا در نیمه دوم ۲ دفع توپ استثایی داشت.به هرحال بازی کاملا تحت کنترل ما بود. نه فقط به لحاظ تاکتیکی، بلکه از نظر احساسی هم خیلی قوی ظاهر شدیم و ورزشگاه را تحت تاثیر خودمان قرار دادیم. از طرفی فرصت های خیلی خوبی داشتیم. اگر ضربه زلاتان گل می شد، به لیورپول شب بخیرمی گفتیم و برنده از میدان خارج می شدیم اما افسوس که برش و کاریزمای لازم را نداشتیم.

او در ادامه درباره تاکتیک های تیمش افزود: انتظار نفوذ های بیشتری را داشتم و قصد داشتم از راشفورد پشت سر زلاتان بهره ببرم اما پس از مدتی ترجیح دادم رونی را به جای او وارد میدان کنم.وقتی برای پیروز دیر شد، بهتر دیدم دفاع کنیم تا شکست نخوریم. هدف ما کنترل جریان بازی با استفاده از در اختیار گرفتن توپ نبود چون از پرس وحشتناک حریف با یا بدون توپ اطلاع داشتیم. ابتدا می خواستیم با حداقل گل پیروز شویم و به همین دلیل شروع خوبی را رقم زدیم. لیورپول هم قدرت خاص خود را داشته و دارد. کلوپ تیم بسیار خوبی ساخته است.

****************

مطلب از : شيرزاد ا.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بعد از اين دست من و دامن سرو و لب جوی
««« »»»
خاصه اکنون که صبا مژده فروردين داد

مورینیو: اگر ضربه زلاتان گل می شد به لیورپول شب بخیر می گفتیم/ جو ورزشگاه تحت تاثیر ما بود

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال