شهید بیاضی زاده از عباد صالح خدا بود


با دیگران به اشتراک بگذارید

شهید بیاضی زاده از عباد صالح خدا بود

رئیس کانون روایت سیره شهدا، اظهار کرد: شهید بیاضی زاده در عین این که طلبه بسیار قوی از نظر علمی بود ولی به شدت به تهجد و شب زنده داری و خلوت با خدا علاقه داشت؛ ایشان از جمله شهدایی هستند که واقعا باید آنها عباد صالح خداوند گفت.

تصویر و عکس شهید بیاضی زاده از عباد صالح خدا بود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری شب گذشته در مهمانی خداحافظی با طلبه شهید مدافع حرم، شهید حجت الاسلام والمسلمین سعیدبیاضی زاده در مدرسه علمیه فیضیه گفت: قانون کربلا این است که هر کربلایی باید ارباب خود را نگاه بکند.

وی اضافه کرد: خداوند انسان را به استفاده درست از عمر تشویق کرده است و یکی از سوالات مهم انسان در قیامت از عمر است؛ به همین خاطر است که زمانی پرده ها کنار می رود بنده می فهمد محصولی از عمر خویش برنداشته است و به همین خاطر التماس می کند که به دنیا برگردد؛ ولی چنین امری امکان ندارد.

رئیس کانون روایت سیره شهدا اظهار کرد: دسته دوم کسانی هستند که در آخرت از نعمات الهی بهره مند می شوند؛ این افراد همان شهدا هستند که در دنیا و در شب عاشورا به امام خویش نقل کردند که آرزو داریم بارها متولد بشویم و در رکاب تو شهید شویم.

وی گفت: خوشبختانه امروز ترنم های دل انگیزی از طلاب و جوانان حزب اللهی به گوش میرسد که روح افزا است؛ یکی از آنها شهید سعید حجت الاسلام بیاضی زاده است که با این که ۲۲ سال بیشتر نداشت، ولی سالهای زیادی در راه شهدا روایتگری می کرد.

وی تصریح کرد: روایتگری شهدا کار و وظیفه عمده حضرت زینب(س) بود؛ این شهید همچون روایتگران جوان انقلابی با این که نسل جنگ عدم همیشه در امر روایتگری ما را نیز شرمسار می کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری با اظهار این مطلب که شهید بیاضی زاده شک به خود راه نداد گفت: این شهدا همان مردان فوت شدی هستند که با شناخت و بصیرت در جنگ اسلام علیه کفر شرکت کرده اند؛ این شهید از شهدایی بود که همیشه نماز شب را بجا می آورد و به تهجد اعتقاد و التزام عجیبی داشت.

وی اظهارکرد: این طلبه جوان در عین این که بسیار قوی از نظر علمی بود، ولی به شدت به تهجد و شب زنده داری و خلوت با خدا نیز علاقه داشت؛ ایشان از جمله شهدایی هستند که واقعا باید به آنها عباد صالح خداوند گفت.

رئیس کانون روایت سیره شهدا گفت: این شهدا از ابتدای زندگی خود را در مسیر بندگی قراردادند و چه بندگی خوشگلی است که انسان با نیت خالص با جهاد به سمت خداوند خود برود.

****نظرات شما مايه دلگرمى ماست****

نگارش توسط: شايسته د.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد
««« »»»
ز لوح سينه نيارست نقش مهر تو شست

شهید بیاضی زاده از عباد صالح خدا بود

TT / 39 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال