تشیع انگلیسی به دنبال برداشت محصول تفرقه است


با دیگران به اشتراک بگذارید

تشیع انگلیسی به دنبال برداشت محصول تفرقه است

مدیر مدرسه امیر المومنین (ع) شهرستان آوج گفت: تشیع انگلیسی از لندن و با حمایت سرویس‌ اطلاعاتی انگلیس حمایت و ترویج می‌شود تا محصول تفرقه را در کشورهای اسلامی برداشت نماید

تصویر و عکس تشیع انگلیسی به دنبال برداشت محصول تفرقه است

حجت الاسلام مسعود هادی در مکالمه با خبرگزاری «حوزه»در قزوین به عبرتهای عاشورا اشاره کرد و گفت: حماسه کربلا به ما یاد گرفت که باید در برابر ستم و ستمگری قدرت های زورگو به پاخیزیم و فداکاری کنیم و با قدرت حق، باطل را تا ابد محکوم و بصیرت را که حضرت امام حسین (ع) برای ما به ارمغان آوردند را بتوانیم در جامعه برای آحاد مردمان روشن نماییم.

مدیر مدرسه امیر المومنین (ع) شهرستان آوج ادامه داد: امام حسین (ع) بر این اساس حرکت تاریخی خود را برای اصلاح جامعه اسلامی از انواع فساد آغاز کردند.

استاد حوزه علمیه قزوین به پیام عاشورا اشاره کرد و اظهار داشت: عاشورا به ما یاد میگیرد که در داستان پاسداری از دین، بصیرت بیش از چیزهای دیگر برای انسان ضروری بوده که اساسی ترین مسئله ای که سالار شهیدان برای ما به ارمغان گذاشت استقامت در برابر ستم و ستم وبصیرت بود که باید بیش از همیشه نکته توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام هادی به وجود شبکه های گوناگون علیه شیعه در کشورهای غربی اشاره و اظهارکرد: عاشورا مکتب انقلاب و انقلابی گریه کن، مکتب آزادی خواهی و استکبار ستیزی، مکتب ساختن وعاشورا مکتب تمامی فضیلت ها است؛ و امروز جبهه مستکبرین برای نابودی تمامی این فضیلت ها صف آرایی کرده اند.

مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی، محرم ماه فرصت های بزرگ برای خنثی سازی توطئه ها علیه اسلام و انقلاب اسلامی و احیای ارزش های عاشورایی است.

وی ادامه داد: در ماه محرم، باید نقشه های شوم استکبار و پیروان اسلام آمریکایی، گروه های تکفیری و تشیع لندنی را برای مردمان فاش ساخت.

استاد حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: تشیع انگلیسی از لندن و با حمایت سرویس اطلاعاتی این کشور حمایت و ترویج می شود تا محصول تفرقه را در کشورهای اسلامی برداشت نماید و تشیعی که با هزینه های سنگین بازرگانی تمام توان خود را برای پیوند شیعه با خشونت و گذاشتن آن در مقابل سایر فِرَق اسلامی گذاشته است.

مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج به ایجاد دشمنی واختلاف نگاه کن شیعه وسنی توسط دشمنان اشاره کرد و عنوان داشت: امروز استکبار از تفرقه شیعه و سنی بهره مند می شود و انگلیس در راس آنها برای ایجاد تفرقه نگاه کن مسلمانان فعالیت های برنامه ریزی شده، به انجام میرساند که باید هوشیار باشیم.

— ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : خرمدل د.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يار مردان خدا باش که در کشتی نوح
««« »»»
هست خاکی که به آبی نخرد طوفان را

تشیع انگلیسی به دنبال برداشت محصول تفرقه است

TT / 30 — TP / 7%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات