حرکات برخی مربیان با دانش آموزان مناسب نیست


با دیگران به اشتراک بگذارید

حرکات برخی مربیان با دانش آموزان مناسب نیست

برخی از گزارشات، حاکی از آن است که حرکاتی از سوی برخی از مربیان انجام شده که مناسب نبوده و نباید در مقابل دانش آموزان انجام می پذیرفت؛ باید این نکات در امور تعلیمی نکته توجه همه قرار گیرد.

تصویر و عکس حرکات برخی مربیان با دانش آموزان مناسب نیست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، حضرت آیت الله علوی گرگانی قبل از ظهر امروز در دیدار مدیران آموزش و پرورش استان قم که به عالیت هفته اجلاس اولیاء و مربیان در دفتر معظم له به انجام رسانده شد، به آیه «و هو الذی خلق الموت و الحیاةلیبلوکم ایکم احسن عملا» اشاره و بیان داشتند: این آیه نمایان کننده آن است که غرض حضرت حق از خلق انسان ها برای آزمایش و امتحان می باشد.
ایشان با بیان این مطلب که جهان آمیخته و فراگرفته شده از آزمایشات می باشد، ابراز داشتند: اولاد، خانه، نعمت و … از آزمایشات باری تعالی بوده و مشخص کننده آن است که که ما به چه مقدار قادر هستیم در این امتحان سربلند باشیم.
این استاد خارج فقه حوزه خاطرنشان ساختند: برخی از گزارشات حاکی از آن است که حرکاتی از سوی برخی از مربیان انجام شده که مناسب نبوده و نباید در مقابل دانش آموزان انجام می پذیرفت؛ پس باید این نکات نکته توجه همه قرار گیرد.
معظم له تصریح کردند: عمل به گفتار از نکات بسیار مهم در اصول تربیتی است که اگه معکوس شود، اثر منفی قرار خواهد داد.
حضرت آیت الله علوی گرگانی بیان داشتند: ولی و مربی دو بال بسیار اهمیتی می دارد که برای تربیت دانش آموزان باید نکته توجه قرار گیرد و با همکاری یکدیگر قادر هستند کارهای مناسب و سودمندی به انجام رسانند.
ایشان تأکید کردند: تذکر به اولیاء برای دقت بیشتر بر فعالیت های دانش آموزان، از دیگر نکات اهمیتی می دارد که شما بزرگواران باید آن را به انجام رسانید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال