تربیت طلاب مهذب؛ عالی ترین هدف حوزه


با دیگران به اشتراک بگذارید

تربیت طلاب مهذب؛ عالی ترین هدف حوزه

مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) پلدختر نقل کرد:تربیت طلاب مهذب و کارآمد از مناسبترین اهداف حوزه است.

تصویر و عکس تربیت طلاب مهذب؛ مناسبترین هدف حوزه

به گزارش خبرگزاری «حوزه»از استان لرستان، اعظم آزادبخت، صبح امروز در نشست توجیهی با اساتید و کادر علمی تعلیمی این مدرسه با اظهار این که اساتید مدارس علمیه باید با اخلاص و روحیه بالا در جهت تربیت طلاب مهذب و محقق تلاش کنند اضافه کرد:تربیت طلاب مهذب و مبلغانی کارآمد در نگاه کن زنان قادر هست علاوه بر ارائه الگوی مناسب برای سایر زنان جامعه ،در استحکام و تقویت بنیان خانواده نیز نقش داشته باشد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت زنان مبلغ در سطح جامعه تصریح کرد:تبلیغ خواهران در جامعه قادر هست از بسیاری زیانهای اجتماعی عصر حاضر در نگاه کن خانواده ها بکاهد و موجب تقویت و استحکام بنیان خانواده گردد.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) پلدختر در ادامه با اشاره به این که انجام مباحثه و توجه به این اصلی باید در راس برنامه های علمی تعلیمی طلاب قرار گیرد اضافه کرد:مباحثه در حوزه موجب ماندگاری دروس حوزه و ارتقاء فن اظهار برای طلاب خواهد شد لذا لازم است اساتید حوزه به انجام این اصلی توجه داشته باشند.

زن آزادبخت با اشاره به ضرورت تزکیه و تهذیب نفس طلاب نیز نقل کرد:اساتید حوزه موظفند روزانه در خصوص تبیین و نهادینه سازی اصول اخلاقی برای طلاب به ایراد سخنرانی توجه بکنند.

در ادامه این نشست، الهام صفری معاون آموزش مدرسه علمیه الزهرا(س) پلدختر نیز از تحصیل ۱۰۰ طلبه خوابگاهی و غیر خوابگاهی در این مدرسه گزارش کرد و اضافه کرد:برای ارتقاء کیفیت تعلیمی در این مدرسه کلاس های درس با برنامه ریزی های منسجم و هدفمند و همچنین برگزاری کارگاه های علمی تعلیمی برای اساتید و طلاب در طول سال به انجام رسانده میشود.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات