طلاب شیرازی “اصول مدیریت فرهنگی” را فرا گرفتند


با دیگران به اشتراک بگذارید

طلاب شیرازی “اصول مدیریت فرهنگی” را فرا گرفتند

کارگاه تخصصی “اصول مدیریت فرهنگی” با حضور اساتید، مبلغین و حوزویان مدرسه علمیه آقاباباخان شیراز به انجام رسانده شد.

تصویر و عکس طلاب شیرازی

به گزارش خبرگزاری «حوزه»از شیراز، کارگاه تخصصی "اصول مدیریت فرهنگی" به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه آقاباباخان شیراز با حضور اساتید، مبلغین و حوزویان و سخنرانی مدیریت مدرسه در فضای تعلیمی حوزه به انجام رسانده شد.

حجت الاسلام حیدر عارف پور، مدیر مدرسه علمیه آقاباباخان شیراز در ابتدای این کارگاه تخصصی بیان داشت: یکی از اصول اصلی در مدیریت فرهنگی، توجه به اصل انتظار سبز و امید به آینده ای روشن و طلایی است، زمانی درخشان که در آن با ظهور آخرین ذخیره الهی، تلاشها و مجاهدت های همه ی انبیاء و اولیای الهی به نتیجه می رسد.

وی اضافه کرد: فقدان روحیه انتظار و یاس و مشکی نمایی امروز و فردا، موجب تباه شدن مجاهدت های انبیاء و معصومین(ع)، و بازنشستن از فعالیت های فرهنگی و اصلاح گرانه و فرسایش نیروهای فرهنگی و جبهه حق خواهد بود.

مدیر مدرسه آقاباباخان شیراز بیان کرد: با بررسی اجمالی تاریخ انبیاء به این حقیقت پی می بریم که تلاش های آنان عمدتا در زمان آنان به نتیجه دلخواه نرسیده و گویا همه تلاش های آنان و یا بیشتر آن، در دل تاریخ نگه داشته شده است.

وی در پایان تصریح کرد: با این وجود آنها هیچ موقع از تلاش و تبلیغ دین دست نکشیدند و با روحیه ای امیدوار و خستگی ناپذیر و عزمی راسخ، به انجام وظایف تبلیغی خود مشغول بوده اند و این صلابت به دلیل انتظار دوران ظهور آخرین مصلح جهانی یعنی حضرت بقیه الله الاعظم(عج) می باشد.

شایان ذکر است: در ادامه این کارگاه تخصصی، به سئوالات و شبهات طلاب حاضر در نشست از سوی اساتید و مدیریت مدرسه پاسخ داده شد.

انتهای پیام ۳۱۳/۴۴

-لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد-

تهیه کننده: فيروز ح.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاهد عهد شباب آمده بودش به خواب
««« »»»
باز به پيرانه سر عاشق و ديوانه شد

طلاب شیرازی “اصول مدیریت فرهنگی” را فرا گرفتند

TT / 26 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال