امنیت پایدار در سایه تفکر بسیجی ممکن خواهد بود


با دیگران به اشتراک بگذارید

امنیت پایدار در سایه تفکر بسیجی ممکن خواهد بود

تجربه ثابت کرده هرجا تفکر بسیجی پایدار موجود بوده، امنیت پایدار هم بوده، چون این دو ارتباط مستقیم با هم دارند.

تصویر و عکس امنیت پایدار در سایه تفکر بسیجی امکان خواهد داشت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین نجف لک زایی، قبل از ظهر امروز در مهمانی سالگرد شهید حبیب لک زایی که با موضوع "بررسی فرهنگ و تفکر بسیجی و امنیت پایدار"، در تالار اجتماعات غدیر دفتر تبلیغات برگزارشد، بابیان این که زمینه های ناامنی در استان سیستان و بلوچستان در بخش های داخلی، منطقه ای و نگاه کن المللی قابل بررسی است، نقل کرد: قدرت های منطقه ای و نگاه کن المللی همیشه به دنبال این بودند که درمنطقه ناامنی ایجادکنند.

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ دفتر تبلیغات اسلامی با اظهار این که حضور نیروهای بسیجی و مردمی همیشه مانع بزرگ برای به ثمر نشستن اهداف دشمن تاکنون بوده به محتوای کتاب نگاشته شده سردار لک زایی اشاره کرد و اظهار داشت: محتوای کتاب درباره اتحاد بسیج و برقراری امنیت ملی در سطح وسیع است.

وی با اظهار این که بسیج و امنیت پایدار در بر می داری خصوصیاتی مانند بصیرت، داشتن تقوا و صبر، اخلاص است، به محورهای کتاب اشاره کرد و اظهار داشت: در این کتاب درباره محورهای مانند ایمان پایدار که منجر به امنیت پایدار می شود، اخلاص و تفکر بسیج بحث شده است

حجت الاسلام و المسلمین لک زایی ابراز داشت: تجربه ثابت کرده هرجا تفکر بسیجی پایدار موجود بوده، امنیت پایدار هم بوده، چون این دو ارتباط مستقیم با هم دارند. بنابر این با تقویت تفکر بسیجی می شود به خیلی از اهداف که یکی امنیت پایدار است، رسید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال