برگزاری روز “درهای باز” در مسجد ناپرویل آمریکا+ تصاویر (۴ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

برگزاری روز “درهای باز” در مسجد ناپرویل آمریکا+ تصاویر

در مهمانی “روز درهای باز” در مرکز اسلامی ناپرویل در ایالت شیکاگوی ایالات متحده، غیرمسلمانان با اعتقادات اسلامی، اصول اولیه اسلام و فرهنگ‌های مرتبط با این دین آشنایی پیدا کردند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس برگزاری روز

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از nctv17.com، مرکز اسلامی ناپرویل در ایالت شیکاگوی ایالات متحده، "روز درهای باز" به انجام میرساند.

در این مهمانی مسلمانان و غیرمسلمانان شهر ناپرویل از مسجد و قسمت های گوناگون مرکز اسلامی بازدید به عمل آورده و درباره اسلام اطلاعات کسب کردند. به علاوه اعضای مرکز اسلامی با برپایی باجه هایی برای بازدید کنندگان، آن ها را با اعتقادات اسلامی و اصول اولیه اسلام آشنا ساخته، فرهنگ های مرتبط با دین اسلام شامل خوشنویسی، حجاب و غذاهای اسلامی را به اکران قرار دادند.

شرکت کنندگان غیرمسلمان آمریکایی در این مهمانی همچنین فرصتی یافتند تا از نزدیک نمازخانه و چگونگی برگزاری نماز جماعت مسلمانان را بینند. آن ها اسامی شان را به زبان خوشنویسی نگاشته، حجاب اسلامی را آزمایش کرده، طعم غذاهای حلال را چشیدند و با مسلمانان به مکالمه مشغول شدند.

شعیب می توانی، رئیس مرکز اسلامی ناپرویل در این باره گفت: هدف ما آشنا ساختن مردمان با آموزه های حقیقی اسلام است. به علاوه این روشی عالی برای ایجاد پل میان اعضای جامعه و برقراری ارتباط دوستانه به همشهریان است.

این سومین باری است که مرکز اسلامی ناپرویل اقدام به برگزاری مهمانی روز درهای میگشاید.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس برگزاری روز

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس برگزاری روز

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس برگزاری روز

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال